Інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ)

На даний момент основною метою підрозділу є створення єдиного інформаційного простору між Жовтоводським майданчиком, Смолінською, Інгульською та Новокостянтинівською шахтами.

Засобом досягнення цієї мети є обраний і придбаний програмний комплекс «1С Підприємство» 7.7 (з переходом у перспективі на версію 8.0).

На даний момент здійснюється впровадження підсистеми «Бухгалтерський і податковий облік», «Управління закупівлями», «Управління фінансами», «Управління договорами» та «Бюджетування».

Для цих завдань були придбані і встановлені з відповідним системним програмним забезпеченням нові сервери в будівлі управління підприємства, ведуться роботи з модернізації (створення) локальних обчислювальних мереж в ГМЗ, РМЗ, ЦЛ КВПіА, віддалених шахтах підприємства.

Окрім надання інформаційно-обчислювальних послуг підрозділам підприємства, ІОЦ здійснює технічне обслуговування і ремонт персональних комп'ютерів, офісної техніки і локальних комп'ютерних мереж.

Виконує роботи з установки, налаштування і підтримки операційних систем, пакетів офісних програм, програмного забезпечення спеціального призначення, програм антивірусного захисту та інших програмних продуктів.
 

Начальник       Соколов Микола Васильович тел. (05652) 9-51-63