Увага: набір на вакантні робочі місця!

 

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» оголошує набір на вакантні робочі місця Новокостянтинівської та Смолінської шахт ДП «СхідГЗК» (Кіровоградська область) за робітничими професіями.

Медичне страхування в умовах епідемії коронавірусу COVID-2019

 

Сьогодні, в умовах карантину, у працівників нашого підприємства виникає багато питань щодо дії договорів добровільного медичного страхування зі страховою компанією VUSO. З усіма питаннями до керівника представництва страхової компанії VUSO в м.Жовті Води Юлії Лаврущенко звернулася редакція газети «Трудова слава».

Колективний договір: підведено підсумки за 2019 рік та продовжено термін дії на 2020

 

Спільна робоча комісія сторін Колективного договору  20 березня провела завершельний етап у дистанційному режимі з використанням електронних засобів зв'язку,  прийняла Акт виконання Колективного договору за 2019 році та подовжила термін дії договору на 2020 рік.

На території Жовтих Вод продовжено карантин

 

28 березня в Жовтих Водах відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови В.Абрамова.

З ювілеєм: 30 березня виповнюється 60 років з дня створення ЦНДЛ

 

Сердечно вітаємо працівників та ветеранів Центральної науково-дослідної лабораторії з 60-річчям з дня заснування підрозділу!

Зверніть увагу!

 

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» під час запровадження на території країни заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, не припиняє добір кандидатів на вакантні робочі місця та посади, в.т.ч. шахт підприємства.

Страницы