Новини підрозділів

Модернизация и ремонты Продолжается модернизация компрессорной станции РМЗ.
Перше коло пройдене 7 липня футбольна команда Новокостянтинівської шахти завершила перше коло чемпіонату з футболу Маловисківського району серед аматорських команд.
В Смоліному відсвяткували Івана Купала Вже традиційно Смолінська громада з чудовим настроєм, запальним концертом, розважальною програмою та запашною кашею відсвяткувала Івана Купала.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

ДП «СхідГЗК». Державне  підприємство  «Східний  гірничо-збагачувальний  комбінат»(ДП  «СхідГЗК») 
планує  проведення  реконструкції  гідрометалургійного  заводу  (далі  –  ГМЗ),  цільове 
призначення проекту – удосконалення виробництва, підвищення його техніко-економічного 
рівня і якості готової продукції, покращення умов експлуатації.

В Смоліному пройшли громадські слухання

На виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», у відповідності до Постанови КМУ №989 від 13.12.2019 року 4 липня в Смоліному пройшли громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля в ході планованої діяльності з рекультивації діючого кар'єру піску Смолінської шахти державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Рекультивація передбачає погашення відпрацьованого простору кар'єра з використанням відходів гірничого виробництва та вскришних порід. Кінцева мета рекультивації кар'єру – створення на його місці поверхні, що має вигляд близький до природного рельєфу, та відновлення продуктивності земель, що відповідає вимогам законодавчих та нормативних документів України.

Виробничі наради

24-25 червня на ДП «СхідГЗК» пройшли наради з виробничих питань за участю представників ДК «Ядерне паливо». Учасниками нарад розглянуті наступні питання: підсумки роботи основних підрозділів підприємства за червень поточного року; стан виконання гірничо-капітальних робіт у підрозділах; зниження собівартості виробництва...

Шахты готовы к ликвидации возможных аварий

Такое заключение 19 июня дали специалисты Государственного военизированного горноспасательного отряда в Кривом Роге, согласовав план ликвидации аварий на шахтах ГП «ВостГОК» на второе полугодие 2019 года.

УкрЯТ стало членом Європейського ядерного товариства

Українське ядерне товариство стало повноправним членом Європейського ядерного товариства (ЄЯТ). Рішення про це було одноголосно прийняте під час електронного голосування Генеральної Асамблеї ЄЯТ у травні поточного року. За результатом обговорення, Українському ядерному товариству було надано 10 місць в Генеральній Асамблеї ЄЯТ – найвищому органі управління Європейського ядерного товариства.

Страницы