Відбулися виробничі наради

      На минулому тижні 2-3 березня на ДП «СхідГЗК» відбувся ряд нарад щодо розгляду підсумків роботи основних підрозділів за лютий 2020 року та діяльності підприємства на перспективу. В роботі засідань взяли участь керівництво та профільні фахівці ДП «СхідГЗК» і ДК «Ядерне паливо», керівники підрозділів комбінату.

      З питання виконання виробничої програми за лютий доповів заступник головного інженера Б.Кривохін та керівники Інгульської, Смолінської, Новокостянтинівської шахт, ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, РБУ, АТГ, ЦЛ КВПіА. Всі підрозділи виконали програмні показники, окрім ДХЗ, який частково в лютому перебував у простої, виробництво з випуску гафній-нікель лігатури запрацювало з 24 лютого. Не в повному обсязі СКЦ випущено сірчану кислоту у зв’язку з довготривалими ремонтними роботами. За підсумками обговорення буде скоригована виробнича програма ГМЗ та СКЦ на І квартал 2020 року з урахуванням недовиконання показників у лютому.

      В ході нарад відбулася презентація проекту впровадження на ДП «СхідГЗК» електроавтобусів. Директор представництва Skywell (Китай) в Україні розповів про переваги впровадження електроавтобусів, а саме: низькі експлуатаційні витрати; відсутність потреби в будівництві додаткової інфраструктури; амортизаційний термін в 2 рази вище, ніж у звичайних автобусів; економія витрат; вирішення екологічних проблем; автоматизоване обслуговування механічних систем; наявність електронної система постійного контролю за станом автобусу та самодіагностики; транспорт витримує роботу в жорстких погодних умовах тощо. Досягнуто домовленостей щодо проведення додаткових консультацій з технічних характеристик електроавтобусів та проведення експериментальної експлуатації одного автобусу в умовах жовтоводського майданчика.

      Учасники нарад намітили розробку програми підвищення ефективності використання будівель, споруд, земель ДП «СхідГЗК» та проекту плану приватизації та передачі об’єктів підприємства до комунальної власності громад.

      На нараді були заслухані фахівці комбінату, концерну та проектувальники з питання підготовки технічного завдання на проектування будівництва підприємства з потужністю 1500 тис. тонн на Новокостянтинівській шахті, шляхи залучення відомих підрядників в сфері будівництва стволопрохідницького і тунелепрохідницького комплексів та залучення бюджетних коштів за секторальною допомогою. Також було презентовано проект інвестування коштів в реконструкцію СКЦ та бюджетного фінансування за програмою «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України» для переоснащення відділення подрібнення гідрометалургійного заводу.

      В ході нарад обговорено питання проведення ремонту галереї №3 дробарно-сортувального комплексу Інгульської шахти, графік виконання монтажно-будівельних та пусконалагоджувальних робіт.

      На підсумковій нараді розглянуто питання щодо використання бюджетних коштів в діяльності підприємства, підготовки пакету документів для подання до Кабінету Міністрів України.

      Дводенний марафон нарад завершився формуванням завдань і планів на наступний виробничий період, визначенням відповідних доручень керівникам та фахівцям служб ДП «СхідГЗК» та ДК «Ядерне паливо».

Розділ: