На ДП «СхідГЗК» створено оперативний штаб

      У Міністерстві енергетики та захисту довкілля діє оперативний штаб, який відслідковує ситуацію у період запровадження карантину, координує роботу підпорядкованих відомству підприємств щодо запобігання поширенню вірусної інфекції та надає необхідні рекомендації щодо охорони здоров’я в умовах надзвичайної ситуації.

      Як ми вже інформували, на ДП «СхідГЗК» видано низку розпорядчих документів, розроблені та діють ряд карантинних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню у підрозділах підприємства гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

      Наказом генерального директора від 19.03.2020 №106 «Щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19» з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на підприємстві створений оперативний штаб під головуванням головного інспектора підприємства Н.Войскової. За аналогією у підрозділах також будуть створені відповідні оперативні штаби. Також наказом призначено П.Ізвозчикова, начальника служби відомчого нагляду та пожежної безпеки, уповноваженою особою від підприємства для взаємодії з оперативним штабом Мінекоенерго з питань нерозповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19.

      Наказом передбачено ряд додаткових превентивних заходів (доповнення до раніше затверджених), які запроваджуються на підприємстві, а саме:

- запровадження щоденного моніторингу температури в усіх працівників та огляд на первинні ознаки захворювання ГРВІ на початку робочого дня (зміни);

- введення на території підрозділів, служб, відділів масочного режиму;

- заборона допуску на територію підрозділів сторонніх осіб без захисної маски;

- заборона проведення зібрань, нарад за участю більш ніж 10 осіб.

      В разі виявлення серед працівників підприємства випадків коронавірусної інфекції, уповноважена особа із взаємодії з Мінекоенерго зобов’язана інформувати відомство щодо виявленого факту та вжитих відповідних заходів

Розділ: