Колективний договір: підведено підсумки за 2019 рік та продовжено термін дії на 2020

      20 березня у відповідності до регламентних документів мала б відбутися конференція трудового колективу ДП «СхідГЗК» з питань підведення підсумків виконання Колективного договору за 2019 рік та затвердження договору на новий період. Карантинні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції стали причиною відміни даного заходу. Впродовж лютого-березня в усіх підрозділах підприємства пройшли збори та конференції трудових колективів, на яких були обговорені вище зазначені питання, делеговані зауваження та доповнення до колективного договору.

       Спільна робоча комісія сторін Колективного договору опрацьовувала всі питання порядку денного конференції, пропозиції та зауваження колективів підрозділів, а завершальний етап роботи, 20 березня, вимушена була провести у дистанційному режимі з використанням електронних засобів зв'язку. Комісія прийняла Акт виконання Колективного договору за 2019 році та подовжила термін дії договору на 2020 рік.

      Як повідомив Б.Філіппов, голова ППО ДП «СхідГЗК», на сторінці фейсбук профкому, з 64 пропозицій, які надійшли до комісії від трудових колективів та роботодавця, прийнято для внесення до КД 20 змін та доповнень і 31 пункт редакційних правок. Він зазначив, що частина внесених змін, в тому числі, і до Положення про преміювання за виконання показників ефективності працівників ДП «СхідГЗК», вступає в дію з 1 квітня, а інша – з 1 липня 2020 року. Також був затверджений кошторис витрат на соціальний розвиток, який становитиме 48,56 млн грн.
      «Питання підвищення заробітної плати та введення виплати матеріальної допомоги при виході у відпустку сторони домовились розглянути у липні після введення в експлуатацію ствола «Головний» Новокостянтинівської шахти», - повідомив Б.Філіппов.
      Зі змінами та доповненнями до Колективного договору можна ознайомитись у підрозділах підприємства.
      За матеріалами сторінки фейсбук ППО ДП "СхідГЗК".

Розділ: