5 квітня – День геолога

       Сердечно вітаємо працівників та ветеранів ГРП, служби головного геолога ДП «СхідГЗК» та геологічних служб шахт з професійним святом.

       В цей день слова щирої подяки та захоплення адресуємо  першовідкривачам, ветеранам польових експедицій, адже завдячуючи вашим дослідженням та відкриттям, цілеспрямованій і нелегкій роботі були відкриті поклади уранових руд та створена унікальна сировинна база для розвитку урановидобувної промисловості. Міцні багаторічні традиції продовжує і примножує сьогоднішнє покоління геологів підприємства. Дякуємо вам за щоденну кропітку працю, відданість справі, професійний і виважений підхід до вирішення поставлених завдань, вміння діяти швидко і оперативно, незважаючи на всі виклики сьогодення та випробування, які готує щодня ваша унікальна професія.

      Шановні друзі! Бажаємо вам  успіхів та просування у всіх справах, вдалих і легких відряджень, нових відкриттів, незабутніх вражень, нехай ваші гіпотези  обов'язково  будуть продуктивними, а цілі – досяжними. Міцного козацького здоров’я, щастя і благополуччя, миру і добробуту, невичерпної життєвої енергії і твердої впевненості у завтрашньому дні.

     Адміністрація ДП «СхідГЗК».

 

Розділ: