Виробничі новини

      ДП «СхідГЗК» функціонує і  здійснює свою виробничу діяльність в умовах карантину, як і більшість підприємств країни.

      На виконання вимог чинного законодавства , в частині загальнонаціонального карантину, змінено формат роботи допоміжних  підрозділів, фахівців управління та ІТР; з врахуванням виробничої необхідності та специфіки роботи переглянуті графіки роботи та умови організації праці на місцях; курсове навчання переведено в дистанційний режим, як і всі наради, перемови, конференції та збори.

      На підприємстві забезпечено проведення всіх карантинних заходів щодо передзмінного контролю, підвозу працівників, масочного режиму, дезінфікуючих заходів.

      Незважаючи на такі жорсткі карантинні вимоги та економічні труднощі, що склалися в атомній галузі, Інгульська, Смолінська та Новокостянтинівська шахти працюють згідно виробничої програми, забезпечуючи видобуток уранової руди. Уранове та сірчанокислотне виробництво гідрометалургійного заводу здійснюють випуск уранового оксидного концентрату та сірчаної кислоти  в межах виробничих показників квітня. Дніпродзержинський хімічний завод працює в шатному режимі, забезпечуючи випуск гафній-нікелевої лігатури в повному обсязі. Допоміжні підрозділи працюють над виконанням квітневої програми, сприяючи виробничій діяльності шахт та заводів підприємства.

      Поряд з виконанням виробничої програми на Новокостянтинівській шахті тривають будівельно-монтажні роботи щодо збільшення підіймальних можливостей ствола «Головний», завершуються роботи з облаштування «короткого ланцюга погрузки» руди на Інгульській шахті. Тривають проектувальні роботи щодо будівництва підприємства з потужністю 1500 тис. тонн на Новокостянтинівській шахті. Продовжуються перемови щодо залучення інвестицій та бюджетного фінансування за  програмою «Підтримка впровадження Енергетичної стратегії України» для реалізації проектів з реконструкції СКЦ та окремих переділів ГМЗ.

      Триває реалізація заходів  в рамках Тижня охорони праці та Всесвітнього Дня охорони праці під девізом  «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя», з урахуванням всіх вимог карантинних заходів. Завершився прийом малюнків на конкурс «Охорона праці очима дітей», наразі працює конкурсна комісія з відбору переможців.

      Колектив ДП «СхідГЗК», незважаючи на всі виклики сьогодення, працює злагоджено та відповідально.

 

Розділ: