З Днем кадровика!

      27 квітня в Україні відзначають День кадровика, бо саме цього дня Кабінет Міністрів України в 1993 році Постановою «Про трудові книжки працівників» затвердив зразок бланка української трудової книжки.

      В умовах сьогодення на кадрову службу підприємства покладається досить широкий і багатогранний спектр обов’язків, реалізація кадрової політики, забезпечення кар’єрного зростання кожного працівника, супровід молодих фахівців та їх становлення у професії, професійне навчання та перепідготовка кадрів. І це неповний перелік завдань, які реалізує  служба по роботі з персоналом ДП «СхідГЗК», щоденно забезпечуючи баланс і ключову роль у трикутнику «держава - роботодавець - працівник». Щоденне спілкування та налагодження комунікації з десятками людей, вивчення законодавства, підбір кваліфікованого персоналу, підготовка та ведення необхідної документації вимагають від фахівців професійної майстерності та знань, витримки, вміння знаходити компроміс та оминати конфлікти, приймати виважені рішення. І фахівці нашої служби успішно з цим справляються.

      Тож у професійне свято шлемо вітання та слова подяки працівникам та ветеранам служби по роботі з персоналом нашого підприємства. Бажаємо, щоб всі ваші задуми втілювалися в життя, робота приносила задоволення, натхнення та позитивні емоції. Нехай здоров’я буде міцним, сили – невичерпними,  енергія – життєдайна, щастя – безмежним, а в родинах панує взаєморозуміння, любов і довіра. Зі святом!

      Адміністрація ДП «СхідГЗК».

 

Розділ: