Коли ми пам’ятаємо, ми непереможні!

      8–9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Ці святі дні уособлюють мужність і героїзм, силу духу і патріотизм, незламність і вірність служіння ідеалам миру і добра.  Вони викликають почуття радості, гордості за наш народ та гіркий сум водночас, за тими хто віддав життя за рідну землю, за сотнями тисяч людей, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу, перед кожним, хто наближав перемогу. 75 років минуло від того дня, коли  пролунав перший салют  Великої Перемоги.  Та гуркіт гармат, біль втрат, гіркота сліз, скорбота, важкі спогади окупації, пекло концтаборів, післявоєнне лихоліття назавжди закарбувалися в людській пам’яті як засторога і нагадування про жахіття війни.

      Подвиг, незламність, відвага воїнів у роки війни – це справжній приклад для наслідування для сьогоднішніх захисників  України, які боронять незалежність та суверенітет країни.

      В ці дні наші сердечні і щирі вітання з 75-річчям Великої Перемоги вам, дорогі ветерани, діти війни, вдови загиблих героїв, працівники тилу, учасники партизанського руху,  всі, хто наближав мир і відбудовував країну після війни!  Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, життєвої енергії, мирного неба та  сонячних ранків, тепла, добра, злагоди в родинному колі. Нехай незгасне світло Великої Перемоги та додає нам віри у мир та щасливе майбутнє.

      Пам’ятаймо нашу історію, адже коли ми пам’ятаємо, ми непереможні!

      Адміністрація ДП "СхідГЗК".

Розділ: