Оперативний штаб інформує

      Оперативний штаб ДП «СхідГЗК» із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, інформує, що згідно з рішенням Уряду карантинні заходи продовжені як  по всій Україні, так і в Дніпропетровському та Кіровоградському регіонах до 22 травня.

      Разом з тим, передбачено зняття ряду заборон, які діяли раніше, а саме:

- відвідування парків, скверів, прибережних зон;

- діяльність закладів громадського харчування на виніс та літніх майданчиків;

- робота непродовольчих магазинів;

- діяльність музеїв та бібліотек;

- робота кабінетів стоматології, перукарень, підприємств побутового обслуговування;

- діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів.

      Та слід акцентувати увагу, що робота вище зазначених закладів, установ може відбуватися виключно при дотриманні: соціальної дистанції, маскового режиму, проведення дезінфекції приміщень та обладнання, дотримання протиепідемічних заходів.

      З якими показниками вступило ДП «СхідГЗК» в першу хвилю адаптивного карантину. На сьогодні 94 працівники підприємства перебувають на лікарняному. Серед них хворих на коронавірусну інфекцію немає. Минулого тижня приступив до роботи працівник Смолінської шахти, у якого раніше було виявлено коронавірус та проведено лікування. Чоловік почувається добре, результат ПЛР тесту – негативний. Приємна новина, що і у його колег, які перебували на самоізоляції, інфекції взагалі виявлено не було, тести ПЛР негативні. 411 працівників ДП «СхідГЗК» знаходяться у тимчасовому простої до 22 травня, 436 – у відпустках. Трудяться у звичайному ритмі 4126 працівників.

      Штаб попереджає, що не дивлячись на всі пом’якшення карантинних заходів, не можна нехтувати протиепідемічними заходами. Тож вдягайте у транспорті та громадських місцях маски, тримайте дистанцію, відвідуючи перукарні, салони, магазини, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних вимог, не гуляйте в парках великими компаніями і, як завжди, ретельно мийте руки. Наша безпека в наших руках. Будьте відповідальними, не наражайте себе, близьких, оточуючих людей та колег на небезпеку.

 

 

Розділ: