Енергоресурси

 

ДП "СхідГЗК"  надійний партнер, який пропонує професійну співпрацю та якісне надання послуг в енергетичному секторі, як в Україні, так і для зарубіжних партнерів.

 

Постачання електричної енергії споживачу

ДП "СхідГЗК"  здійснює постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами за договором постачання електричної енергії споживачу та з дотриманням правил роздрібного ринку. Робота з нами дозволяє споживачеві отримати нижчу ціну на електроенергію за рахунок вимушеного зниження величини власного прибутку в умовах конкуренції на немонополізованому ринку електроенергії.

ДП "СхідГЗК"  в своїй діяльності керується Законом про Ринок електричної енергії № 2019-VII, який вступив в дію 13.04.2017 року та іншими нормативними документами.

 

  • прикріпити 2 шаблони договорів

 

ДП "СхідГЗК"  є одним із стабільних, що динамічно розвиваються перспективних постачальників природного газу

ДП "СхідГЗК"  здійснює трейдингові операції в енергетичній сфері і пропонує побудову довгострокових, довірчих відносин з партнерами компанії.

Загальні умови постачання:

  • Правові засади функціонування ринку природного газу України визначає Закон України «Про ринок природного газу». Взаємовідносини між постачальником та споживачем регулюються «Правилами постачання природного газу» (далі – Правила) та договору постачання природного газу.
  • Для отримання послуги постачання природного газу, споживач має укласти договір з Оператором ГРМ (якщо його об’єкт приєднаний до газорозподільної системи) чи оператором ГТС.
  • Постачання природного газу здійснюється на підставі договору постачання за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених Законом України «Про ринок природного газу».
  • Постачання природного газу споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу між постачальником та споживачем, який укладається відповідно до вимог Правил.
  • Відсутність у споживача простроченої заборгованості за поставлений природний газ перед діючим постачальником (за його наявності), що має підтверджуватися письмовою довідкою діючого постачальника або складеним з ним актом звірки взаєморозрахунків.

Правила постачання природного газу

Шаблон договору

Права і обов’язки Постачальника

Права та обов’язки Споживача