Запрошує Молодіжний форум Європейського ядерного товариства

Шановні колеги!

      Наші партнери з молодіжної секції Іспанського ядерного товариства запрошують Вас взяти участь у Молодіжному форумі Європейського ядерного товариства (ENYGF 2021) , що відбудеться з 26 по 30 квітня 2021 року в Таррагоні, Каталонія (Іспанія).

      Форум покликаний стати міжнародною платформою для обміну досвіду, обговорень і поширення найкращих практик між молодими фахівцями атомно-промислового комплексу та студентами, що здобувають фах у цій галузі. ENYGF 2021 надає дійсно унікальну можливість налагодити зв’язки з майбутніми лідерами атомної енергетики під час однієї з найбільших подій року в галузі, тому не пропустіть!

      Загальну тематику форуму можна описати двома словами: «Дивись вперед!». Організатори стверджують, що розпочинається нова декада і ядерній індустрії необхідно еволюціонувати, щоб відповідати сучасним викликам електроенергетики, адже ми переконані, що ядерна енергетика – це нове джерело зеленої енергії.

      Серед тем, що будуть розглядатися на заході:
- передача електроенергії та роль атомної енергетики (економіка ядерної генерації і політичні передумови, робота АЕС у різних енергосистемах та енергетичних ринках);
- прориви у виробництві ядерного палива і матеріалів;
- малі модульні реактори;
- поводження з радіоактивним відходами та замикання ядерного паливного циклу.

      Організатори запрошують фахівців, які готові презентувати свої напрацювання з відповідних напрямів та залучають до обговорень провідних світових експертів.

      Детальніше про захід, тематичні секції, а також умови реєстрації Ви можете ознайомитись на сторінках проекту в соціальних мережах:

- Facebook: https://www.facebook.com/enygf2021/
- Instagram: https://www.instagram.com/enygf_/
- Twitter: https://twitter.com/ENYGF
- LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/enygf/

#ENYGF2021 #LOOKAHEAD #NuclearIsTheNewGreen

      Українське ядерне товариство.