Виробничі новини

      Після проведення традиційних травневих ремонтів Інгульська, Новокостянтинівська, Смолінська шахти працюють в звичайному режимі, виконуючи травневу виробничу програму з видобутку уранової руди.

      На урановому та сірчанокислотному виробництвах гідрометалургійного заводу триває підготовка до запуску в роботу, здійснюються планово-попереджувальні ремонти, проводиться чищення технологічного обладнання, накопичення сировини та матеріалів. Так на ГМЗ виконано капітальний ремонт насосів ГРК, завершена модернізація третього ланцюга автоклавів, проведено ремонт хвостової лінії. На сірчанокислотному виробництві виконано капітальний ремонт плавилки сірки №2, компресора №123, триває ремонт системи зрошення веж А1 та А2.

      Центральною пилогазодозиметричною лабораторією згідно з Програмою радіаційного контролю 2016-2020 роки виконані наступні роботи: контроль умов праці робітників гідрометалургійного заводу (в т.ч. сірчанокислотного та залізничного цехів), Центральної науково-дослідної лабораторії, автотранспортного господарства; контроль якості промислових викидів стаціонарних джерел гідрометалургійного заводу (в т.ч. сірчанокислотного цеху), ремонтно-механічного заводу; відбір проб атмосферного повітря підфакельно в населених пунктах (м. Жовті Води, с. Миролюбівка) у режимі пуску та роботи сірчанокислотного цеху гідрометалургійного заводу  для подальшого аналізу на вміст сірчаної кислоти та сірчистого ангідриду. Перевищень нормативних значень не зафіксовано.

      Дніпродзержинський хімічний завод здійснює випуск гафній-нікелевої лігатури в межах травневих виробничих показників.

 

Розділ: