Перше засідання Експертної ради Мінекоенерго

      В.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславец провела перше засідання Експертної ради Мінекоенерго, на якому було обрано керівництво ради, робочі групи і визначені пріоритети її роботи.
      Головою Експертної ради обрали Сергія Чеха, заступником голови – Бориса Костюковського, секретарем – Олександр Трохимець (Olexandr Trokhymets). У межах ради створено сім робочих груп.

      Робочу групу з перспективного планування очолив Олександр Суходоля, робочу групу з питань функціонування ринку електроенергії – Олексій Нікітін, робочу групу з питань функціонування ринку природного газу - Leonid Unigovskiy, робочу групу з питань функціонування ринку теплової енергії – Олександр Сігал, робочу групу з питань викопного палива, інших джерел енергії та інноваційних технологій - Наталя Дунаєвська, робочу групу з питань захисту довкілля та зміни клімату - Світлана Гринчук (Svitlana Grynchuk), робочу групу з питань проблем атомно-промислового комплексу і ядерної енергетики – Olga Kosharna.

       Ольга Буславець зазначила, що завданнями Експертної ради буде моніторинг проблемних питань, що виникли у сфері енергетики та захисту довкілля, напрацювання рекомендацій щодо їх вирішення, а також економічне моделювання і розрахунки, аналіз документів з економічної точки зору.

       «Хочу подякувати всім, хто сьогодні у часи кризи зголосився своєю працею і професійним досвідом підтримати Мінекоенерго і Україну в цілому!» - сказала в.о. Міністра.

       https://mineco.gov.ua/news/35331.html

Розділ: