Відбулася чергова селекторна нарада

      25 травня на ДП «СхідГЗК» відбулася чергова селекторна нарада з виробничих питань та матеріально-технічного забезпечення виробництва.

      Головний інженер В.Пухальський проінформував, що на підприємстві склалася складна ситуація з виплатою заробітної плати та забезпеченням електроенергією. Є загроза відключення підприємства з 29 травня від постачання електроенергії за борги за спожитий енергоресурс, доручено керівникам підрозділів скласти плани дій на випадок надзвичайної ситуації. Слід зазначити, що затримка виплати заробітної плати склалася внаслідок заборгованості ДП «НАЕК «Енергоатом» перед ДП «СхідГЗК» за відпущений урановий концентрат в рамках довгострокового договору від 22 листопада 2019 року. Сьогодні генеральний директор підприємства О.Сорокін перебуває в Міністерстві енергетики та захисту довкілля, де спільно з керівництвом ДК «Ядерне паливо», Енергоатому та представниками міністерства працює над вирішенням питань відшкодування заборгованості та недопущення відключення підприємства від електропостачання, що може призвести до катастрофічних наслідків та надзвичайної ситуації. Такі зустрічі та перемови тривають постійно, попередньо неодноразово направлялися відповідні листи виконуючій обов’язки очільника Мінекоенерго О.Буславець.

      Головний інспектор підприємства Войскова Н.І. повідомила, що зважаючи на послаблення в країні карантинних заходів з 22 травня, згідно з наказом генерального директора підприємства №180 від 22.05.2020 року практично всі працівники були виведені з простою та приступили до виконання своїх посадових обов’язків. Загалом трудяться безпосередньо на своїх робочих місцях 4422 працівники. Станом на 25 травня в простої перебуває 76 працівників підрозділів Жовтоводського майданчика, на лікарняному - 111 осіб (захворюваність на COVID-19 відсутня), у відпустці - 461 особа. У всіх підрозділах і надалі будуть забезпечуватися протиепідемічні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції.

      Служба охорони праці підприємства поновила планові цільові перевірки підрозділів з питань охорони праці, розпочато перевірку гідрометалургійного заводу.

      За повідомленням керівників Інгульської, Смолінської, Новокостянтинівської шахт, колективи працюють в штатному режимі над виконанням травневої виробничої програми. Разом з тим, були підняті питання щодо ремонту шахтної техніки, машин та обладнання, постачання паливо-мастильних матеріалів та реагентів. Всі обговорені запити служба виробничо-технічної комплектації вже опрацьовує. На Новокостянтинівській шахті тривають роботи щодо реалізації проекту збільшення потужностей ствола «Головний» як за участю підрозділів СхідГЗК, так і залучених підрядників.

     Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу в роботі, здійснюють випуск уранового концентрату та сірчаної кислоти.

      Гафній-нікелеве виробництво Дніпродзержинського хімічного заводу працює на повну виробничу потужність, здійснюється відпуск готової продукції замовнику, отримано сировину для подальшої роботи, травнева програма виконується в повному обсязі.

Розділ: