Виробничі новини

 

      Традиційна четвергова селекторна нарада з виробничих питань та матеріально-технічного забезпечення відбулася 4 червня під головуванням головного інженера В.Пухальського. На початку наради було проаналізовано виконання доручень з попередніх нарад та з питань, які перебувають на постійному контролі.

      Інгульською, Смолінською, Новокостянтинівською шахтами та гідрометалургійним заводом підготовлено і направлено до Криворізького гірничопромислового управління головного управління Держпраці пакети документів для погодження плану гірничих робіт на ІІ півріччя 2020 року.

      За повідомленням в.о. директора Новокостянтинівської шахти О.Жушмана, видобуток руди на шахті призупинений на час розслідування причин групового нещасного випадку, який стався 29 травня. Наразі на об’єкті працює   спеціальна комісія з розслідування обставин групового нещасного випадку. Фахівці управління Держпраці, Криворізького державного експертно-технічного центру, науково-дослідного гірничорудного інституту здійснюють обстеження ствола РЕ-6 та кліті. Смолінська та Інгульська шахти працюють у штатному режимі, приступили до виконання виробничої програми червня.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу відновили роботу після проведення ремонтних робіт, здійснюють випуск готової продукції.

      Ремонтно-механічний завод травневу програму за замовленнями підрозділів підприємства виконав в повному обсязі. Дніпродзержинський хімічний завод в травні забезпечив виконання програми   з випуску гафній-нікелевої лігатури на 101%, основне виробництво працює в штатному режимі.

      Центральна лабораторія контроль-вимірювальних приладів і автоматики травневу програму виконала на 100%, червневі показники з випуску виконуються також  в повному обсязі.

      Керівники підрозділів піднімали питання щодо  постачання паливо-мастильних матеріалів, запчастин, обладнання, хімреагентів, металу, піску, граншлаку. Нагальні потреби підрозділів в частині матеріально-технічного забезпечення були включені до реєстру першочергових проплат підприємства. Така ситуація склалася із-за обмеженого наявного фінансового ресурсу, внаслідок невчасного перерахування коштів ДП «НАЕК «Енергоатом» за відпущений підприємством урановий концентрат.

      Нагадаємо, що 2 червня на Жовтоводському майданчику відбулася нарада під головуванням очільниці Мінекоенерго О.Буславець, на якій були розглянуті питання фінансово-економічного стану ДП «СхідГЗК».  За підсумками наради був сформований Протокол, до якого увійшли всі проблемні питання виробничої діяльності підприємства, пропозиції та заходи, запропоновані учасниками наради.

 

 

Розділ: