Відбувся футбольний турнір пам’яті Олександра Пашка

      6 червня на стадіоні «Шахтар» у Смоліному відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті загиблого героя АТО Олександра Пашка.

Зважаючи на карантин, Смолінська селищна рада надала дозвіл на участь у змаганнях у кількості не більше 50 гравців. Якщо у минулі роки до Смоліного на турнір приїжджали футболісти з Інгульської, Новокостянтинівської шахт, Жовтоводського майданчика, то цього разу змагалися лише чотири місцеві команди. У безкомпромісній боротьбі перемогла команда «Шахтар-1» (капітан Євген Пашко, брат Олександра). Призи вручав юний футболіст Іван Пашко, син загиблого героя. Змагання відбулися за підтримки профкому ДП «СхідГЗК», організатором виступив профком Смолінської шахти на чолі з Миколою Кавуном.

      Довідково. Олександр Пашко загинув при виконанні бойового завдання 9 серпня 2015 року під Сєвєродонецьком Луганської області, був нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеню (посмертно). Йому було всього 33 роки… До мобілізації Олександр працював на Смолінській шахті кріпильником дільниці №7, був завзятим футболістом: починав грати у дитячій команді «Шахтар», потім перейшов до основному складу, а згодом став беззмінним капітаном. У 2012 році очолювана Олександром Пашком команда стала фіналістом кубка Кіровоградської області – вперше в історії смолінського футболу.

      Щорічний футбольний турнір пам’яті Олександра Пашка започаткований в 2016 році за ініціативою профспілкового комітету Смолінської шахти (голова ПК М.Кавун). Дуже добре, що футбольна традиція розвивається, а справу Олександра Пашка підхопили не тільки його бувші колеги, а і молоді гірники, а значить футболу далі бути і розвиватися. Так тримати.

      Фото Миколи Кавуна.

Розділ: