Футболісти ДХЗ - кращі у суперлізі чемпіонату Кам'янського

      Ми раніше інформували вас, що футбольна команда Дніпродзержинського хімічного заводу ДП «СхідГЗК» виборола золото в суперлізі чемпіонату з міні-футболу м.Кам’янського сезону 2019-2020 років. Та карантин вніс свої корективи, і не були зіграні останні матчі, та і нагороди вручені теж не були, навіть тим командам, які вже були визначені чемпіонами достроково.

      12 червня відбулося засідання виконкому федерації футболу Кам’янського, на якому було розглянуто ряд важливих «футбольних» питань: матчі чемпіонату міста з міні-футболу, які не були проведені, відбудуться 15 червня на спортивному майданчику міського парку культури і відпочинку, а після завершення ігор відбудеться нагородження.

      І ось ця подія нарешті сталася. Команда ДХЗ зіграла переможний останній матч сезону, хоч вже була визнана чемпіоном суперліги, і до рук хіміків нарешті потрапив кубок та золоті медалі.  А кращим футболістом суперліги, це і не дивно, визнано гравця команди ДХЗ Кирила Сідорова. Ось як прокоментував цю подію начальник управління молоді і спорту Кам’янської міської ради Е.Коряк: «Команду «ДХЗ» с победой! Вы поставили цель выиграть чемпионат и Вы это сделали! Команда «ДХЗ» сезона 2019-2020 запомнится всем как самая дисциплинированная и сражающаяся в каждом матче до последней минуты. Вы один из лучших футбольных коллективов города, молодцы!»

      Ви найкращі! Вітаємо! Пишаємося! Бажаємо нових перемог! Так тримати!

Розділ: