Новини із селекторної наради

      17 червня на ДП «СхідГЗК» під головуванням головного інспектора Н.Войскової  відбулася селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки.

      Як повідомила Н.Войскова за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано.

      На Новокостянтинівській шахті продовжує роботу спеціальна комісія з розслідування обставин групового нещасного випадку. Стан потерпілих під час аварії задовільний, одна особа вже приступила до роботи інші перебувають на стаціонарному та амбулаторному лікуванні.

      Захворюваність на підприємстві за минулий тиждень зросла на 14 осіб, випадків коронавірусної інфекції не зареєстровано, у підрозділах і надалі тривають протиепідемічні заходи в межах вимог адаптивного карантину. Н.Войскова акцентувала увагу керівників підрозділів на важливості дотримання працівниками маскового режиму, як одного із запобіжників поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій.

      Як повідомила головний інспектор, за період, починаючи з 1 червня поточного року, в ході перевірок службою охорони праці видано 55 приписів, зафіксовано 230 порушень, здійснено призупинення роботи 22 одиниць обладнання, машин, механізмів. Дві особи були відсторонені від роботи, 13 працівникам буде знижено розмір премії. Завершено цільову перевірку з питань охорони праці на ЦНДЛ, виявлено 21 порушення. Комплексна перевірка РБУ зафіксувала 28 порушень. На сьогодні здійснюється цільова перевірка Смолінської шахти.

      Триває підготовка до захисту планів гірничих робіт  шахт та ГМЗ на ІІ півріччя 2020 року. Паралельно здійснюються заходи щодо погодження Державним воєнізованим гірничорятувальним загоном ДСНС планів ліквідації аварій.

      В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про проведення Дня охорони праці, результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися  фахівцями підрозділу, службою ОП підприємства.

      ЦПГДЛ проводить контроль умов роботи працівників у підрозділах згідно з Програмою радіаційного контролю на 2016-2020 рр. та  затвердженого графіку. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

Розділ: