Реванш взято! Футболісти НК шахти – володарі кубку району

Футбольна команда Новокостянтинівської шахти стала золотим призером Кубку Маловисківського району з футболу серед аматорів 2020 року. У напруженій боротьбі гірникам вдалося перебороти минулорічних володарів Кубку – команду «Лісгосп» з Оникієвого.

Запеклі баталії

Кубок Маловисківського району об’єднав Маловисківську, Смолінську ОТГ та Маловисківький район, які були представлені п’ятьма футбольними командами. Турнір розпочався 12 червня з ігор 1/4 фіналу, у яких «Зоря» (с.Димине ) у двох поєдинках переграла команду Великої Виски і вийшла до півфіналу, де зустрілася з «Лісгоспом». Перший матч вони зіграли унічию, другий – з рахунком 6:1 на користь «Лісгоспу», який і вийшов до фіналу. Паралельно команда НК шахти провела півфінальні зустрічі зі смолінським «Шахтарем» і в обох поєдинках одержала перемогу – 1:0 та 2:0.

У фінальній грі за кубок району зустрілися давні суперники – команда Новокостянтинівської шахти та «Лісгосп». Вщент заповнені трибуни вболівальників гучно підтримували своїх фаворитів, які забезпечили своїм фанам футбольне видовище.

У першому таймі команда «Лісгосп» домінує на футбольному полі. Втім з чотирьох гольових моментів реалізує лише один. Рахунок 1:0 так і тримається до кінця першого тайму. На початку другого новокостянтинівці перехоплюють ініціативу суперників і вже на третій хвилині тайму Дмитро Тимченко зрівнює рахунок – 1:1. Градус гри зростає. Команда НК шахти постійно атакує, і на останніх хвилинах капітан команди Андрій Михайловський зі штрафного майданчика точним ударом відправляє м’яч у ворота суперника – з рахунком 2:1 новокостянтинівці стають володарями Кубку району. Реванш взято!

Давні суперники

Справа у тому, що минулого року лісгопівці «вибили» команду НК шахти з півфіналу. Тому цьогоріч гірники не могли допустити повтору ситуації. «Під час перерви у роздягальні ми з хлопцями проаналізували помилки, допущені у першому таймі, поговорили, як то кажуть, по-чоловічому, настроїлися на гру і пішли на поле, – розповідає капітан команди НК шахти Андрій Михайловський. – Наступні 45 хвилин хлопці викладалися по максимуму. Трибуни підтримували, «гнали» команду вперед. Гра була важка, суперники – серйозні, але перемога нам вкрай необхідна, і ми її вибороли. Хочу подякувати хлопцям за гру, а дирекції та профкому шахти – за підтримку. Окрема вдячність колегам-гірникам та всім, хто так гучно вболівав за нас на трибунах».

Підтримка з боку вболівальників була дійсно серйозною. За період карантину люди скучили за футбольними баталіями, тому при першій нагоді пішли на стадіон, на трибунах якого майже не було вільних місць. «У зв’язку з епідемією коронавіруса ми довго чекали на дозвіл головного санітарного лікаря Кіровоградської області на проведення змагань з футболу, – говорить Сергій Іванов, директор Маловисківської спортивної школи, тренер з футболу, голова федерації футболу Маловисківського району. – Лише 12 червня Кіровоградська обласна федерація футболу прийняла рішення, що дозоляє проводити змагання, у яких беруть участь не більше 50 осіб, тобто ми мали грати без вболівальників. Але з огляду на благополучну ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію на території Маловисківської громади міська рада дозволила глядачам відвідати цей захід. На жаль, це був останній Кубок на призи Маловисківського району. Зараз триває робота з укрупнення районів, який формат змагань буде надалі невідомо. Для історії ми зробили відео всього матчу, яке можна буде переглянути на моїй сторінці у фейсбуці».

За словами Сергія Іванова три команди, які зараз грають у чемпіонаті району, – оникієвський «Лісгосп», Новокостянтинівська шахта та смолінський «Шахтар» можуть легко грати на обласному рівні. Хлопці організовані, вмотивовані, з великим досвідом. Багато з них є вихованцями Маловисківської футбольної школи, вони уміють грати і хочуть це робити. Тому змагання такого рівня потрібно підтримувати, адже завдяки їх організації розвиток футболу в Маловисківському районі виходить на вищий рівень. Чекаємо на нові футбольні баталії.