Виробничі новини : звітує служба по роботі з персоналом

      Служба по роботі з персоналом ДП "СхідГЗК" інформує, що за перше півріччя 2020 року:

 - навчено на підприємстві 4815 працюючих, з них з питань ОП та техніки безпеки – 4372;

- пройшли поглиблене медичне обстеження на професійні та професійно обумовленні захворювання в Державній установі «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» - 12 чол.;

- проходять службу у ЗСУ – 70 осіб;

- навчаються без відриву від виробництва – 65 працюючих;

- прийнято на підприємство – 185 осіб.

      Інформування населення щодо наявних на підприємстві вакансій здійснюється систематично шляхом розміщення інформації на корпоративному сайті та сторінці на фейсбук, газеті «Трудова слава».

      Групою підготовки кадрів за результатами раніше організованого та проведеного професійного навчання 25 травня та 13 липня поточного року проведено кваліфікаційні іспити з професій електротехнічного напрямку, електрогазозварник, стропальник та машиніст крана (кранівник) та в результаті:

- підвищили кваліфікацію – 15 осіб, з них за професією електрогазозварник – 9 осіб, машиніст крана (кранівник) – 2 особи, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування - 3 особи, електромонтер диспетчерського устаткування та телеавтоматики – 1 особа.

- пройшли перепідготовку та отримали нову (другу, суміжну) професію – 44 особи, з них за професією електрогазозварник – 2 особи, машиніст крана (кранівник) – 8 осіб, стропальник - 34 особи.

       Групою психофізіологічної експертизи проведено психофізіологічне обстеження та видано Висновки психофізіологічної експертизи для виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору – 439 осіб.

       Технічна бібліотека підприємства працює в звичному режимі з 8 до 17 годин., обідня перерва з 12.00 до 13.00, забезпечує безкоштовне обслуговування працівників підприємства, студентів Жовтоводського промислового фахового коледжу ім. О.Гончара ДНУ. Всі консультації щодо наявного книжкового фонду  можна отримати безпосередньо в бібліотеці за адресою: вул. 8 Березня, 10.

      З усіх вище зазначених питань звертайтесь  до служби по роботі з персоналом за адресою: вул. Першотравнева, 3, каб. № 16,18 у робочі дні, щоденно з 8 до 17 години, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Контактні телефони:  095-431-00-69, 097-363-24-89.

      Л.О. Матвієнко, начальник служби

Розділ: