Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

 

      31 липня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Жовтоводського міського голови Володимира Абрамова. До порядку денного були включені питання щодо запровадження нових вимог адаптивного карантину, стану санітарно-епідемічного благополуччя населення міста в літній період, попередження отруєнь та гострих кишкових інфекцій. Також було розглянуто питання щодо стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання Жовтих Вод.

      За підсумками обговорення комісія вирішила продовжити карантин на території підзвітній Жовтоводській міській раді з 1 по 31 серпня поточного року. Протоколом засідання комісії окреслено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – зелений, жовтий, помаранчевий, червоний. Також зазначено, що рівень епідемічної небезпеки встановлюється за результатом оцінки епідемічних показників та визначається рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням: https://covid19.gov.ua ). Комісія без змін залишила всі вимоги щодо перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті та акцентувала увагу на термінах самоізоляції та їх зміни у відповідності до Постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641. Протокольні рішення стосувалися і проведення епідеміологічного розслідування та формування переліку контактних осіб для проведення самоізоляції, соціального супроводу осіб, хворих на COVID-19 та осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції.

      Відповідальним особам доручено посилити заходи контролю за дотриманням обмежувальних, профілактичних і протиепідемічних заходів на період карантину та активізувати інформування населення про перебіг пандемії коронавірусу. Окремо надані рекомендації релігійним громадам міста щодо дотримання чинного законодавства України на період дії карантину.

      Комісія визначили дату відкриття відділення відновлювального лікування КНП «Жовтоводська міська лікарня» ЖМР» (профілакторій) - 1 вересня 2020 року. Доручено керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності, розташованих на території міста, мешканцям м. Жовті Води при організації та здійсненні діяльності з 1 серпня 2020 року дотримуватись вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 та забезпечити своєчасне і належне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, організацію виконання та дотримання вимог і рішень, прийнятих міською комісією з питань ТЕБ та НС.

      З питання стану санітарно-епідемічного благополуччя населення міста в літній період, попередження отруєнь та гострих кишкових інфекцій доповіли керівники ВСП «Жовтоводський міськрайонний ВЛД ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» та П’ятихатського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області. Комісією прийнято ряд важливих рішень в частині бактеріологічного обстеження інфекційних хворих, активізації санітарно-освітньої роботи серед населення, постійного контроль за якістю харчування дітей, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, проходження медичних оглядів, відомчого лабораторного контролю за показниками безпеки продуктів харчування в місті.

       Також комісія ТЕБ та НС заслухала інформацію міського відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області про стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання міста та визначила першочергові заходи щодо їх належної експлуатації та обслуговування.

       Більш детально з протоколом засідання комісії ТЕБ та НС можна ознайомитися на сайті Жовтоводської міської ради за посиланням: http://zhv.gov.ua

      Нагадаємо. 31 липня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка визначила нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 - Дніпропетровська та Кіровоградська області  віднесені до "зеленої " зони. Державна комісія буде зустрічатись щотижнево по п'ятницях та оновлювати дані, які будуть діяти з понеділка наступного тижня.

Розділ: