Виробничі новини

      Сьогодні на підприємстві відбулася чергова селекторна нарада з питань виконання виробничої програми та матеріально-технічного забезпечення під головуванням головного інженера ДП «СхідГЗК» В.Пухальського.

      Головний інспектор Н.Войскова повідомила, що за минулий тиждень виробничих травм, аварій та пожеж не зафіксовано, захворюваність працівників перебуває в межах сезонних показників. Згідно з рішенням Жовтоводської міської комісії з питань ТЕБ та НС дію адаптивного карантину продовжено до 31 серпня. Доручено керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності, розташованих на території міста при організації та здійсненні діяльності з 1 серпня 2020 року дотримуватись вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 та забезпечити своєчасне і належне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів. Н.Войскова проінформувала учасників наради щодо чотирьох нещасних випадків, які зафіксовані Центром моніторингу надзвичайних ситуацій при Міненерго, два випадки відбулися   на Запорізьській АЕС та по одному на Кременчуцькій ТЕС і ДТЕК «Донецькі електромережі». З метою недопущення аналогічних випадків, закликала керівників підрозділів разом з відповідальними особами за напрямком опрацювати повідомлення та вжити відповідних профілактичних заходів.

      Ю.Дрібко, начальник служби виробничо-технічної комплектації, проінформував про стан матеріально-технічного забезпечення виробництва, про оплату товарів, робіт і послуг, які відбудуться на поточному тижні, в умовах обмеженого фінансового ресурсу підприємства.

      Е.Клеопа, головний енергетик, надав звіт про економію енергоресурсів за липень 2020 року. За оперативними даними в липні економія становить більше 2 млн грн.

      В.Пухальський спільно з керівниками підрозділів, служб та відділів підприємства проаналізував хід виконання доручень і завдань з попередніх селекторних нарад щодо графіка відвантаження уранової руди  з Інгульської шахти на ГМЗ, перевезення руди з Новокостянтинівської шахти на Інгульську, виконання ремонтних робіт шахтної техніки та обладнання, проведення протипожежних та протипилових заходів, стану проплат за медичні огляди, відновлення роботи автомобілів, що здійснюють перевезення смоли зі Смолінської шахти.

      Керівники Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт, ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, ЦЛ КВПіА, РБУ, АТГ прозвітували про виконання виробничої програми за липень – виконання становить 100%. Уранове виробництво гідрометалургійного заводу призупинено для виконання ремонтних робіт та накопичення сировини. Ремонті роботи на сірчаному виробництві ГМЗ тривають згідно з графіком. Дніпродзержинський хімічний завод виконав виробничу програму липня на 101%, з 1 серпня перебуває в простої. Всі очільники підрозділів піднімали питання щодо матеріально-технічного забезпечення виробництва, нагальні потреби були включені до реєстру першочергових проплат.

       З 30 липня з врахуванням протиепідемічних карантинних заходів у підрозділах проходять збори трудових колективів та конференції з питання виконання Колективного договору за І півріччя 2020 року.  Підсумкова конференція трудового колективу ДП «СхідГЗК» запланована на 20 серпня.

 

Розділ: