З професійним святом!

      Шановні працівники та ветерани ДП «СхідГЗК»!

      Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем шахтаря зі словами щирої вдячності за відданість мужній професії, сумління і відповідальність, професіоналізм і витримку, щоденне самовіддане служіння інтересам рідного підприємства та держави.

      Гірники – люди непересічної долі, загартованого характеру,  неймовірної вдачі, невичерпної енергії, багатогранного досвіду, колективного гарту. Незважаючи на всі виклики сьогодення, ваша цілеспрямованість, злагодженість в роботі, взаєморозуміння додають впевненості в успішному майбутньому нашого підприємства, надихають і наснажують на пошуки вирішення найскладніших проблем на шляху амбітної мети - гарантованого забезпечення українських АЕС власним ураном та  успішного розвитку вітчизняної атомної генерації.

     Особливі слова шани та подяки шлемо ветеранам підприємства, переймаємо їхній досвід, вміння, знання, збагачуємо і примножуємо багаторічні виробничі традиції, формуємо день прийдешній нашого колективу.

     Звертаємось зі словами привітання до громад-супутників з нагоди дня народження Жовтих Вод та Смоліного. Дякуємо за співпрацю, підтримку, надійне партнерство та впевнені в тому, що і надалі у тісній співпраці будемо реалізовувати нові, продуктивні соціальні проекти.

    Шановні друзі! Час ставить перед колективом  нові плани і завдання, ми обираємо цілі і шляхи їх реалізації, а енергію для досягнення успішних результатів черпаємо у роботі і зусиллях кожного з вас. Нам варто сьогодні об’єднуватися, спільно діяти, пишатися своєю історією,  працювати злагоджено, вірити і впевнено будувати майбутнє нашого славного підприємства.

     Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, сімейного затишку і злагоди. Нехай ніколи не вичерпується життєдайна гірняцька енергія, віра і надія,  а джерелом натхнення на успіх буде міцний колектив, надійне плече товариша,  родинна підтримка, мир і злагода у кожній родині і на нашій рідній землі.

     Зі святом! З Днем шахтаря!

    Адміністрація підприємства.

Розділ: