Інформує служба охорони праці

     Питанням охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві була присвячена селекторна нарада, яку провела головний інспектор підприємства Н.Войскова.

     Як повідомила Н.Войскова, за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві управлінням Держпраці у Кіровоградській області продовжено терміни роботи комісій з розслідування нещасних випадків на Новокостянтинівській шахті, які сталися 14 та 18 серпня, до встановлення остаточних діагнозів потерпілим. На Новокостянтинівській шахті діє особливий цілодобовий посилений режим задля забезпечення контролю за веденням робіт.

     Н.Войскова нагадала, що на ДП «СхідГЗК» видано наказ від 20.08.2020 №286 «Щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19», яким передбачено: посилення санітарно-епідемічного режиму в підрозділах; проведення ретельного температурного скринінгу та огляду на первинні ознаки захворювання на ГРВІ на початку робочого дня та кожної зміни;  санітарну обробку дезінфікуючими засобами  офісів, виробничих приміщень, транспортних засобів, місць скупчення персоналу; продовження маскового режиму та недопущення на територію підрозділів людей без масок; проведення масових заходів та здійснення перевезення працівників згідно з вимогами адаптивного карантину. Станом на 25 серпня рівень захворюваності на підприємстві в межах сезонних норм, ріст не спостерігається, випадків COVID-19 не зареєстровано.

     Надія Войскова проінформувала про профілактичні заходи, проведені службою охорони праці. З початку серпня в ході перевірок службою складено 63 приписи, якими зафіксовано 299 порушень, здійснено призупинення роботи 22 одиниць обладнання, машин, механізмів. П'ятнадцять працівників відсторонювалися від роботи, на 18 працівників направлено подання щодо позбавлення або зниження відсотка премії.

     З 1 вересня розпочинається комплексна перевірка стану охорони праці на Інгульській шахті, фахівці служби радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища СхідГЗК здійснюють перевірку на РМЗ, згідно з графіком тривають медичні огляди працівників.

     В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися  фахівцями підрозділів, службою ОП підприємства.

     ЦПГДЛ проводить контроль умов роботи працівників у підрозділах згідно з Програмою радіаційного контролю на 2016-2020 рр. та  затвердженого графіку. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

 

 

 

Розділ: