Вітаємо золотих чемпіонів - команду футболістів Новокостянтинівської шахти

Золото чемпіонату Маловисківського району з міні-футболу 2020 року - у футболістів Новокостянтинівської шахти. Вітаємо і бажаємо нових перемог!

Завершився чемпіонат Маловисківського району з міні-футболу 2020 року. В першій півфінальній грі зустрілися команди «Оникієве» та «Новокостянтинівська шахта». В першому таймі суперники по черзі виходили вперед, а завершили результативною нічиєю 3:3. В другому таймі Владислав Кісіль самотужки обіграв захисників і вивів шахтарів вперед. Цей гол став переможним в грі.

В іншому півфіналі оникіївський «Лісгосп» досить нищівно розгромив Маловисківську «Вись» 9:1. В грі за третє місце команда «Оникієве» впевнено переграла «Вись» 7:5.

У фіналі лісники втрачали свої моменти, надійно грав воротар шахтарів Олександр Беженуца. Атакували шахтарі досить прагматично, що дозволило їм завершити перший тайм 2:0 на свою користь. В другому таймі характер гри не змінився. На гол Дмитра Романова шахтарі відповіли двома голами. В підсумку 4:1 і переможцем змагань стала команда «Новокостянтинівської шахти».

За зайняті призові місця команди нагороджені грамотами та кубками Маловисківської районної федерації футболу. Кращим воротарем змагань визнано Сергія Берневека (Лісгосп). Кращий бомбардир – Максим Скоров (Оникієве). Кращий гравець – Андрій Михайловський (Н-К Шахта). Приз глядацьких симпатій отримав Григорій Візер (Оникієве). Дякую всім гравцям, тренерам, представникам за участь в чемпіонаті та Вітаю Всіх спортсменів, ветеранів спорту з прийдешнім святом Днем фізичної культури і спорту.

Зі сторінки С.Іванова у фейсбук. Фото зі сторінки О.Беженуци у фейсбук.