Вітаємо з ювілеєм та Днем машинобудівника!

      26 вересня виповнюється 65 років ремонтно-механічному заводу ДП «СхідГЗК». Шановні працівники та ветерани заводу, прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди ювілейної дати підрозділу та професійного свята – Дня машинобудівника. 65 років доволі поважний вік як для людини, так і  підприємства. За ці роки три основні дільниці заводу перетворилися в потужну базу із забезпечення супроводу діяльності усіх підрозділів СхідГЗК з багатогранним виробничим досвідом, висококваліфікованим колективом, зі сталими багаторічними трудовими традиціями. Дякуємо вам за професіоналізм і віддачу, відповідальність і відданість справі, майстерність і згуртованість, вміння працювати з самовіддачею і високою продуктивністю, досягаючи високих результатів.

      Шановні друзі! Нехай ювілейна дата стане ще однією сходинкою на шляху розвитку та виконання всіх задуманих планів і проектів, а добра вдача сприятиме подальшій успішній роботі. Бажаємо вам розширення виробничих горизонтів, цікавих замовлень, сили і наснаги на кожен день, успіхів в усіх починаннях! Міцного здоров’я, добробуту, добра, миру, злагоди та сімейного затишку в родинах!

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

       Інтерв’ю, дописи, статті, розповіді з нагоди ювілею та професійного свята читайте за посиланням: http://vostgok.com.ua/node/1181

Розділ: