Вітаємо Сергія Марченка з обранням президентом обласної федерації армліфтингу

      Новим очільником Дніпропетровської обласної федерації армліфтингу  став Сергій Марченко - відомий жовтоводський спортсмен, майстер спорту міжнародного класу, 5-разовий чемпіон України, чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу з армліфтінгу, обрубувач ливарної дільниці ремонтно-механічного заводу ДП «СхідГЗК».

      Як повідомила Дніпропетровська обласна федерація армліфтингу, 22 вересня 2020 року відбулося засідання федерації, на якому було обрано нового президента федерації, замість Едуарда Аноткіна, який  пішов з посади за власним бажанням, подякувавши спортсменам та членам федерації області за підтримку протягом 5-річного існування ФАДО.

      Кандидатура Сергія Марченка була підтримана більшістю, тож новим очільником федерації тепер буде жовтоводець. Ми раді, що саме Сергій очолив федерацію, бо він є прикладом мужності, сили волі, незламного характеру, загартованого спортивними випробуваннями. А вміння ставити цілі, досягати їх, комунікувати, згуртовувати навколо себе однодумців стануть запорукою його успішної діяльності на посаді.

      Вітаємо Сергія з новою сходинкою у спортивні кар’єрі, бажаємо плідної праці, терпіння та мудрості в управлінні, надійних колег та вірних друзів, цікавих  проєктів, захоплюючих змагань і, власне, нових особистих спортивних рекордів.

 

 

Розділ: