Виробничі новини

Робочі зустрічі

      Тривають робочі зустрічі в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антона Бендика з керівництвом  ДП «НАЕК «Енергоатом» з питань погашення заборгованості поточного року за відпущений урановий концентрат  та  погодження умов контракту на 2021 рік.

Кадрові зміни

      З 1 жовтня на посаду  директора Новокостянтинівської шахти призначений Сергій Амброзьєв, який очолював гірничий відділ НК шахти. Також С.Амброзьєв раніше працював у підрозділі головним інженером та певний час виконував обов’язки  директора шахти. Олександр Жушман, який до цього часу виконував обов’язки директора підрозділу, продовжує працювати на шахті на попередньому місці роботи - заступником директора.

Охорона праці

      З 1 жовтня нещасних випадків, пожеж аварій на підприємстві не зафіксовано. На Інгульській шахті завершила свою роботу комісія з розслідування нещасного випадку, який стався 22 вересня поточного року. За висновками комісії причина  нещасного випадку – особиста необережність працівника. На Новокостянтинівській шахті продовжує працювати комісія, створена Управлінням Державної служби з питань праці у Кіровоградській області, зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 24 вересня. Комісія очікує висновків експертно-технічного центру, який був долучений до розслідування. У всіх підрозділах реалізуються  протиепідемічні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції та проводиться температурний скринінг на початку робочого дня та кожної зміни. Рівень захворюваності перебуває в межах сезонних показників, на лікарняному знаходяться 140 працівників. Станом на 7 жовтня на комбінаті зафіксовано  підозру на захворювання COVID-19 у працівника ЦПГДЛ, хворий перебуває на лікуванні в Кривому Розі, у підрозділі вживаються всі заходи згідно  регламенту. З початку жовтня службою охорони праці видано 10 приписів, в яких зафіксовано 140 порушень, призупинялася робота 3 одиниць техніки, машин, механізмів, відсторонення працівників від роботи не здійснювалося.12-13 жовтня пройде комплексна перевірка стану охорони праці в ЦЛ КВПіА.

Селекторна нарада

      5 жовтня відбулася селекторна нарада з виробничих питань та матеріально-технічного забезпечення  під головуванням головного інженера В.Пухальського. Начальник служби виробничо-технічної комплектації Ю.Дрібко проінформував про матеріальне-технічне забезпечення підрозділів в умовах обмеженого наявного фінансового ресурсу, внаслідок невчасного перерахування коштів ДП «НАЕК «Енергоатом» за відпущений підприємством урановий концентрат.

      Керівники шахт, заводів, ЦЛ КВПіА, РБУ, АТГ прозвітували про виконання виробничої програми за перший тиждень жовтня, піднімали нагальні питання в частині матеріально-технічного забезпечення. На Новокостянтинівській шахті завершуються пуско-налагоджувальні роботи механізмів, обладнання, машин на стволі «Головний».

      Робота уранового та сірчанокислотного виробництва ГМЗ призупинена для проведення планових ремонтів та накопичення сировини. Дніпродзержинський хімічний завод знаходиться з 1 серпня в простої, певна частина персоналу задіяна в роботах по збереженню  енергетичних систем, матеріально-технічних цінностей та обладнання. Відновлення  роботи заводу планується в кінці жовтня після надходження  сировини для виготовлення гафній-нікелевої лігатури.

 

 

 

 

Розділ: