Вітаємо економістів з професійним святом!

      Сьогодні, 12 жовтня, своє професійне свято відзначають люди унікальної професії, яка затребуваної в усіх сферах життя нашого суспільства. Ми вас дещо заінтригували? Відкриваємо секрет – сьогодні відзначається Всесвітній день економіста та День економіста в Україні.

      Дата Всесвітнього свята прив’язана до дня присудження Нобелівської премії  кращому економісту світу - друга декада жовтня, а вже Україна приєдналася до цієї традиції і стала вшановувати найкращих українських економістів.

      Тож щиросердечно вітаємо працівників і ветеранів економічної служби ДП «СхідГЗК» з професійним святом. Шановні колеги, ваш професіоналізм, виваженість у прийнятті рішень, критичне мислення, вміння аналізувати, планувати, проектувати економічні процеси, чіткість в розрахунках - є запорукою успішної роботи нашого підприємства. Тож дякуємо за плідну роботу та бажаємо відмінного здоров’я, впевненості у своїх силах, відчувати тільки захоплення і задоволення від своєї праці, бути впевненими і непохитними в своїх переконаннях, особистого щастя, побільше вільного часу для відпочинку і можливостей для здійснення бажань.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

 

Розділ: