Охорона праці: новини із селекторної наради

      21 жовтня на ДП «СхідГЗК» під головуванням начальника служби охорони праці І.Комар відбулася селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки.

      Як повідомила І.Комар за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано.

       На Новокостянтинівській шахті продовжує працювати комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку, який стався 24 вересня поточного року.

       Захворюваність на підприємстві за минулий тиждень зросла на 17 осіб, загалом на лікарняному перебуває 184 працівники. І.Комар зазначила, що стрімкий  ріст хворих на COVID-19 в Україні,  вплинув на рівень захворюваності на коронавірус і на ДП «СхідГЗК» - зафіксовано лабораторно підтверджені випадки  коронавірусу у працівників Інгульської шахти - 1 особа та ЦНДЛ – 1 особа. У даних підрозділах серед працівників буде реалізовано увесь комплекс протиепідемічних заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, запропонований відповідними лабораторними центрами.

       Очільниця служби  акцентувала увагу  керівників підрозділів, служб, відділів на  виконанні  протиепідемічних заходів щодо попередження поширенню коронавірусної інфекції, які зазначені в організаційно-розпорядчих документах підприємства. Наголосила на суворому дотриманні протиепідемічних заходів, відповідної дистанції,  маскового режиму, регламенту дезінфекції на робочих місцях.

      І.Комар проінформувала учасників наради про хід комісійного обстеження стану промислової безпеки на ГМЗ та проведення службою охорони праці превентивних заходів. Службою ОП складено 56 приписів, у яких зафіксовано 230 порушень,  здійснено призупинення роботи 19 одиниць обладнання, машин, механізмів, відсторонено від роботи 4 працівників, оформлені подання на зниження розміру премії на 5 працівників.

      В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про виконання розпорядчих документів  ДП «СхідГЗК» щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, доповіли про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися  фахівцями підрозділу, службою ОП підприємства.

      ЦПГДЛ проводить контроль умов роботи працівників у підрозділах згідно з Програмою радіаційного контролю на 2016-2020 рр. та  затвердженого графіку. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

 

Розділ: