25 жовтня - День автомобіліста та дорожника України!

      Шановні працівники та ветерани автотранспортних підрозділів ДП «СхідГЗК», прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. В цей день ми віншуємо не тільки водіїв, а і представників усіх професій, які координують роботу, дбають про безпеку та  забезпечують належне функціонування транспортного парку нашого підприємства.

      Шановні друзі! Важко уявити діяльність ДП «СхідГЗК»  без важкої виробничої техніки, будівельного транспорту, автобусного супроводу, спеціальних бурових та самохідних машин, легкових авто. Та лише в умілих руках автомобілістів уся техніка працює злагоджено і оперативно. Працівники наших автотранспортних колективів вирізняються  високою кваліфікацією, відповідальністю, професійністю, майстерністю, згуртованістю, віддачею. Особливі слова подяки ветеранам-автомобілістам, які заклали чудові виробничі традиції, і зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, дбають про свої підрозділи, щедро діляться досвідом.

      Дорогі друзі! Бажаємо вам міцного здоров’я, нових здобутків, невичерпної енергії і оптимізму, продуктивної та безаварійної роботи. Нехай усі життєві і виробничі дороги ведуть до успіху, круті повороти відкривають нові можливості, а кожний день, проведений за кермом, приносить тільки задоволення від улюбленої справи. Миру і процвітання.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

 

Розділ: