Виробничі новини

      29 жовтня відбулася селекторна нарада з виробничих питань та матеріально-технічного забезпечення під головуванням першого заступника генерального директора Вадима Косаренка.

      Перший блок питань, що обговорювалися на нараді, був присвячений охороні праці. Головний інспектор Надія Войскова  повідомила, що за звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Спостерігається значне зростання захворюваності на ГРВІ та пневмонії серед працівників комбінату. Станом на 29 жовтня на лікарняному перебуває 221 особа. Також зафіксовано 9 осіб, у яких або вже лабораторно підтверджено COVID-19, або ж хворі мають підозру на коронавірусну інфекцію: Інгульська шахта – 5 осіб, ЦНДЛ та Смолінська шахта - по одній особі, РМЗ - 2 особи. Зважаючи на значний ріст коронавірусної інфекції як в Кіровоградському і Дніпропетровському регіонах, так і в цілому по Україні, по підприємству видано наказ в.о.генерального директора від 28.10.2020 №379 про посилення протиепідемічних заходів щодо запобігання поширення гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

      В другому блоці селекторної наради служба виробничо-технічної комплектації  доповіла про стан матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу. Керівники підрозділів піднімали нагальні питання щодо  постачання паливно-мастильних матеріалів, запчастин, обладнання, проплат за виконані роботи з обслуговування приладів та машин.  Нагальні потреби підрозділів в частині матеріально-технічного забезпечення були включені до реєстру першочергових проплат підприємства.

      Як повідомив головний енергетик підприємства Е.Клеопа, по всіх підрозділах зафіксовано економію енергоресурсів на 1,7 млн грн. Також він зазначив, що отримано попередження про припинення постачання газу у підрозділи Жовтоводського майданчика з 2 листопада. Триває робота профільних служб  щодо недопущення відключення та забезпечення належного функціонування підрозділів.

      На  Інгульській, Смолінській, Новокостянтинівській шахтах та ГМЗ триває підготовка до захисту плану гірничих робіт на І півріччя 2021 року, який орієнтовно відбудеться 4 грудня.

         Після проведення ремонтних робіт завершується підготовка до пуску в роботу сірчанокислотного та уранового виробництв гідрометалургійного заводу, який   заплановано на 5 та 6 листопада відповідно. Після тримісячного простою 2 листопада відновлює виробничий процес з випуску гафній-нікелевої лігатури Дніпродзержинський хімічний завод.

 

 

Розділ: