Новини із селекторної наради

      Сьогодні на ДП «СхідГЗК» відбулася традиційна понеділкова селекторна нарада з виробничих питань  та матеріально-технічного  забезпечення. Провів  нараду перший заступник генерального директора Вадим Косаренко. Він зазначив, що фінансова ситуація на підприємстві не покращилася, в черговий раз НАЕК «Енергоатом» не виконав своїх договірних зобов’язань. У зв’язку з цим, в.о. генерального директора А.Бендик перебуває в Києві, з метою вирішення питань  вчасного фінансування підприємства проводить ряд зустрічей на рівні профільного міністерства та ДП «НАЕК «Енергоатом».

      За повідомленням начальника служби охорони праці І.Комар, за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Спостерігається значне зростання захворюваності на ГРВІ та пневмонії серед працівників комбінату. Станом на 2 листопада на лікарняному перебуває 224 особи.  У 13 працівників вже лабораторно підтверджено COVID-19, або ж хворі мають підозру на коронавірусну інфекцію: Інгульська шахта – 4 особи; ЦНДЛ, Смолінська шахта, СІТ, служба по роботі з персоналом - по одній особі; управління – 2 особи;  РМЗ - 3 особи. У зв’язку з наявними, підтвердженими випадками захворюваності  на COVID-19 серед працівників управління та з метою недопущення стрімкого поширення інфекції по підприємству видано розпорядження №383 від 30.10 2020 «Про посилення протиепідемічних заходів», яким доручено керівникам підрозділів,  служб, відділів:

-  мінімізувати особисте контактне спілкування між працівниками;

- погодження документів, вирішення виробничих питань, здійснювати за допомогою електронних засобів зв’язку;

- мінімізувати проведення нарад, зібрань, конференцій, масових заходів;

- посилити контроль за станом здоров’я працівників протягом робочого дня та в разі виявлення симптомів  ГРВІ відправляти додому для подальшого звернення до лікарів;

- мінімізувати направлення працівників у відрядження;

- мінімізувати відвідування працівниками підрозділів управління для вирішення виробничих питань, документи на підпис направляти виключно через канцелярію.

      Як зазначила І.Комар, у разі лабораторного підтвердження діагнозу COVID-19 у працівника, необхідно вчасно встановлювати коло контактних осіб та відправляти їх на самоізоляцію.

       В ході селекторної наради обговорювалися питання щодо матеріально-технічного забезпечення виробництва, економії енергоресурсів та виконання протокольних доручень з попередніх нарад, акцентувалася увага на недостатньому фінансовому ресурсі для забезпечення всіх запитів підрозділів.

       Керівники підрозділів прозвітували про виконання виробничої програми за жовтень 2020 року, направлення пакетів документів до Криворізького експертно-технічного центру для  захисту плану гірничих робіт на І півріччя 2021 року, виконання протиепідемічних заходів.

       На сірчанокислотному виробництві ГМЗ  тривають поетапні роботи із запуску в роботу, триває технічна підготовка до пуску в роботу і уранового виробництва. Згідно з наказом №374 від 28 жовтня 2020 року з 2 листопада Дніпродзержинський хімічний  завод виведено з простою, відновлюється виробничий процес та здійснюють превентивні заходи з охорони праці.

Розділ: