Охорона праці: новини із селекторної наради

      18 листопада на ДП «СхідГЗК» під головуванням головного інспектора Н.Войскової  відбулася селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки.

      Як повідомила Н.Войскова, за минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано.

      У відповідності до  вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві триває робота спеціальних комісій з розслідування обставин нещасних випадків на Новокостянтинівській  та Смолінській шахтах.  

     Рівень захворюваності  на підприємстві зростає, загалом на лікарняному перебуває 304 працівники, з яких 171 - з діагнозом ГРВІ.  Значне збільшення випадків гострих респіраторних  вірусних інфекцій спостерігається  на ГМЗ та в АТГ. На підприємстві зафіксовано 30  лабораторно підтверджених випадків захворювання на  коронавірусну інфекцію, а саме: ГМЗ – 7, управління – 6, Інгульська шахта – 4,  служба капітального будівництва, ЦЛ КПВтаА, РМЗ – по 2 випадки, по одному випадку – проектний відділ, ДХЗ, СІТ, ЦНДЛ, Смолінська шахта, служба фізичного захисту, ДГОО.

      В усіх підрозділах виконуються протиепідемічні заходи щодо попередження поширенню коронавірусної інфекції, які зазначені в організаційно-розпорядчих документах підприємства.

      Як повідомила Н.Войскова, за звітний період  в ході перевірок службою охорони праці видано 35 приписів, зафіксовано 129 порушень, здійснено призупинення роботи 11 одиниць обладнання, машин, механізмів. Три особи були відсторонені від роботи, на  3 працівників оформлено подання на зниження розміру або позбавлення премії.

     18 листопада у підрозділах ДП «СхідГЗК» проходить єдиний День охорони праці.

     В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися  фахівцями підрозділу, службою ОП підприємства, про виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Директори Смолінської, Новокостянтинівської, Інгульської шахт та ГМЗ проінформували про готовність до захисту плану гірничих робіт на 2021 рік.

Згідно з  затвердженим графіком ЦПГДЛ здійснює постійний контроль умов роботи працівників у підрозділах підприємства. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

Розділ: