Виробничі новини

      19 листопада на ДП «СхідГЗК» відбулася селекторна нарада з виробничих питань та матеріально-технічного забезпечення, яку провів головний інженер підприємства Віктор Пухальський.

      На початку наради він проінформував учасників щодо робочих зустрічей та нарад в м.Києві, які проводить в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антон  Бендик з питань відновлення фінансування комбінату. Як зазначив В.Пухальський, надходження коштів передбачається на наступному тижні, які   будуть спрямовані на виплату заробітної плати та покращення матеріально-технічного стану виробництва. Закликав керівників підрозділів донести інформацію до колективів та спільно з службою матеріально-технічної комплектації визначити пріоритетні потреби підрозділу для здійснення першочергових проплат.

      Головний інспектор Надія Войскова  повідомила, що за звітний період  випадків виробничого травматизму, аварій та пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Спеціальне розслідування двох смертельних нещасних випадків, що сталися на Новокостянтинівській та Смолінській шахтах, тривають . Щодо нещасного випадку на НК шахті, то дотепер не отримано заключення судово-медичної експертизи щодо причин смерті потерпілого, всі матеріали  розслідування готові, але завершити його без даних експертизи неможливо.

      Як повідомила Н.Войскова,  за останню добу у підрозділах кількість працівників, що захворіли, зросла на 10 осіб. В цілому на лікарняному знаходяться 309 осіб, з них 163 - хворіють на ГРВІ. У 29 працівників лабораторно підтверджено COVID-19. 

      В Жовтих Водах 25 листопада  2020 року у 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення з включенням електричних сирен і передачею умовного  повідомлення в ефірах ЗМІ. Керівникам підрозділів Жовтоводського майданчика направлено повідомлення щодо дій персоналу під час відпрацювання системи оповіщення.

      Служба виробничо-технічної комплектації  доповіла про стан матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу.

      Головний енергетик комбінату  Е.Клеопа надав інформацію про економію енергоресурсів  по підприємству на суму 1,5 млн грн. Службі головного енергетика доручено вжити відповідних заходів щодо забезпечення належного функціонування та недопущення відключення від електропостачання ДХЗ, яке заплановане постачальником на 27 листопада.

      Керівники Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт проінформували про хід виконання програми листопада та зазначили, що ряд виробничих показників не виконуються в повному обсязі з причин зупинки або довгострокового ремонту гірничо-шахтної техніки.

      В.Пухальський проаналізував хід виконання протокольних доручень з наради щодо пуску в експлуатацію ствола «Головний» Новокостянтинівської шахти. Зазначив, що це першочергове завдання для всіх підрозділів, які були задіяні у будівництві, бо відтермінування дати пуску призводить до того, що щомісяця підприємство не додає 9 т металу, що становить 30% від продуктивності НК шахти.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу працюють в штатному режимі, забезпечуючи  виконання показників листопадової програми. Гафній-нікелеве виробництво Дніпродзержинського хімічного заводу  працює в повному обсязі. Випуск лігатури за звітний період становить 101,4 %, а з початку місяця 101,7.

 

 

 

 

 

Розділ: