Виробничі новини

      Сьогодні на ДП «СхідГЗК» відбулася традиційна понеділкова селекторна нарада з виробничих питань  та матеріально-технічного  забезпечення. Провів  нараду головний інженер Віктор Пухальський.

Про фінансово-економічну ситуацію

      В.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антон Бендик проінформував учасників наради щодо здійснення заходів з покращення фінансово-економічної ситуації та забезпечення сталої роботи підприємства в 2021 році. Повідомив, що у Міністерстві енергетики призначено нового очільника, тепер виконувати обов’язки міністра буде Юрій Миколайович Бойко, який з 10 червня поточного року працював у Міненерго  заступником міністра.

      А.Бендик акцентував увагу на тому, що на 25 листопада планується розблокування рахунків комбінату, відновиться можливість здійснювати виплату заробітної плати та проводити проплати на першочергові потреби  матеріально-технічного забезпечення підрозділів. На поточному тижні заплановано узгодити всі питання та підписати додаткову угоду на 2021 рік до довгострокового договору між ДП «СхідГЗК» та НАЕК «Енергоатом». На сьогодні погоджено графік розрахунків за продукцію, обсяги постачання продукції на 2021 рік в межах можливостей комбінату. Що стосується ціни на урановий оксидний концентрат, то адміністрацією підприємства передбачено збільшення ціни на 20%,  яка дозволить здійснити підвищення рівня заробітної плати в 2021 році.

      А.Бендик  доручив керівникам підрозділів провести належну роз’яснювальну роботу серед працівників щодо  дій, які вживаються керівництвом. Закликав колектив підприємства віднестися з розумінням  до ситуації, яка склалася, щоб спрямувати всі зусилля  на вирішення проблемних питань як  на рівні нового очільника Міненерго, так і на засіданнях Кабінету Міністрів України, які заплановані впродовж тижня. Антон Бендик звернувся до колективу через керівників підрозділів і попросив дати можливість реалізувати всі заплановані заходи, і тільки в разі негативних результатів, приймати якісь рішення.

Охорона праці

      Головний інспектор підприємства Надія Войскова доповіла, що за звітний період нещасних випадків, пожеж, аварій у підрозділах не зафіксовано.

      У відповідності до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві триває робота спеціальних комісій з розслідування обставин нещасних випадків на Новокостянтинівській та Смолінській шахтах.

      Станом на 23 листопада на лікарняному перебуває 308 працівників, з них 189 - з діагнозом ГРВІ. На підприємстві зареєстровано 24 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції для частини працівників простій подовжено з 23 по 30 листопада.

      Як повідомила Н.Войскова, згідно з наказом №376 від 28 жовтня 2020 року «Про організацію та проведення медичного огляду працівників в 2021 році» у підрозділах Жовтоводського майданчика триває робота з підготовки пакетів документів для оформлення  актів  визначення категорій  працівників, які підлягають медичному огляду в 2021 році. Дані акти до кінця поточного року будуть погоджені в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області.

Звітували керівники підрозділів

      Служба виробничо-технічної комплектації доповіла про стан матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу, проінформувала про поставки паливно-мастильних матеріалів та засобів виробництва, плани поставок на поточний тиждень.

      Головний енергетик комбінату Е.Клеопа надав інформацію про економію енергоресурсів по підприємству за звітний період, яка склала 1,8 млн грн.

      Директори Смолінської, Інгульської, Новокостянтинівської шахт проінформували про поточне виконання програми. Зазначили, що  з об’єктивних причин та відсутністю достатнього фінансового ресурсу для придбання комплектуючих для гірничо-шахтної техніки, спостерігається відставання виконання планових показників з буріння, прохідницьких та добичних робіт.

      Уранове та сірчанокислотне виробництва гідрометалургійного заводу працюють в штатному режимі, забезпечуючи виконання показників листопадової програми.

      Гафній-нікелеве виробництво Дніпродзержинського хімічного заводу працює в повному обсязі, забезпечуючи виконання виробничої програми листопада згідно з планом.

      Керівники підрозділів акцентували увагу  на питаннях матеріально-технічного забезпечення виробництва, оскільки внаслідок обмеженого фінансового ресурсу, ритмічність постачання необхідного обладнання, матеріалів, реагентів порушена. Всі нагальні проблемні питання були включені до реєстру першочергових проплат.

      Після завершення селектору в режимі онлайн відбулася  нарада щодо завершення пуско-налагоджувальних робіт та підготовки до пуску ствола «Головний» Новокостянтинівської шахти.

 

Розділ: