Новини із селекторної наради

      28 грудня на ДП «СхідГЗК» відбулася чергова селекторна нарада, в ході якої розглянуті питання діяльності підрозділів підприємства в режимі простою, підготовки гірничого комплексу до відновлення роботи з 4 січня 2021 року, матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу. Нараду провів головний інженер комбінату В.Пухальський.

      Головний інспектор підприємства Н.Войскова  повідомила, що за звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Проінформувала про підготовчі роботи до запуску гірничого комплексу в частині охорони праці, медичного обслуговування працівників  та погодження планів ліквідації аварій на шахтах і ГМЗ спеціалістами Криворізького державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС. Рівень захворюваності на ГРВІ перебуває на рівні минулого тижня, на лікарняному знаходяться 236 працівників, з яких 151 – ГРВІ. На підприємстві зафіксовано 14 лабораторно підтверджених випадки захворювання на  коронавірусну інфекцію.

      Служба з виробничо-технічної комплектації надала інформацію щодо поставок вапна та сірки на гідрометалургійний завод, доповіла про поставки, які мають відбутися до кінця року. Служба головного енергетика проінформувала щодо економії енергоносіїв у підрозділах за звітний період, який склав 6,8% або 1,4 млн грн.

      Керівники шахт доповіли про заходи, які здійснюються в рамках підготовки гірничого виробництва до запуску в рамках виконання наказу генерального директора ДП «СхідГЗК» № 422 від 23 грудня 2020 року «Про відновлення роботи Інгульської, Смолінської, Новокостянтинівської шахт ДП «СхідГЗК».  Відновлення гірничих робіт на шахтах відбудеться за участі гірничорятувальної служби та служби радіаційної безпеки. Очільники підрозділів акцентували увагу на першочергових потребах  в частині матеріально-технічного забезпечення виробництва.

     Уранове виробництво гідрометалургійного заводу частково перебуває у простої, на сірчанокислотному - здійснюються планово-попереджувальні ремонти. Дніпродзержинський хімічний завод знаходиться  в простої,  частина персоналу задіяна в роботах по збереженню  енергетичних систем, матеріально-технічних цінностей та обладнання.

Розділ: