З Новим Роком та Різдвом Христовим!

         Дорогі друзі!

         Щиросердечно вітаю вас з прийдешніми добрими родинними святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

         Ми завжди з хвилюванням і надією очікуємо ці чудові свята, адже сподіваємося на кращі зміни, реалізацію життєвих і професійних планів, здійснення мрій та бажань, будуємо траєкторію свого майбутнього.

         За традицією напередодні свят підводимо і підсумки року, що минув. Насамперед, хочу щиро подякувати всьому колективу за напружену працю і злагодженість, за  небайдужість і почуття відповідальності за  долю підприємства, за готовність відстоювати його інтереси на найвищому рівні, а всім родинам наших працівників – за розуміння, терпіння та витримку.

         Дійсно, рік 2020 був дуже складним, насиченим непередбачуваними викликами складного сьогодення, випробуваннями на міцність та силу духу, на стійкість та вдачу, на доброчесність та порядність. Але дорогу долає той, хто йде, просувається у своєму прагненні до мети,  і наш колектив долає тернистий шлях до успішної ефективної роботи виробництва, здобуваючи новий досвід, який тільки загартовує та спонукає нас до подальших дій і змін. На цьому шляху ми знайшли підтримку і розуміння в Уряді України, органах місцевої влади, партнерів, контрагентів, постачальників, що вселяє надію  на наше успішне майбутнє.

         Наступний рік для колективу ДП «СхідГЗК» ювілейний, виповнюється 70 років з дня заснування підприємства. Нам  доведеться вирішувати багато складних питань, та рік для нас буде таким, яким ми його зробимо. У нас є багатогранний досвід ветеранів, напрацьовані технології, інвестиційні проекти, високопрофесійний трудовий колектив, оптимізм і бажання працювати ефективно, результативно, відстоюючи  традиції і майбутнє єдиного  в Україні і найбільшого в Європі підприємства, яке забезпечує видобуток уранової руди і виробництво концентрату природного урану. Вірю, що у ювілейному році на наш колектив очікує тільки  успіх та  нові перспективи.

         Шановні друзі! Бажаю вам добра, миру, благополуччя, добробуту. Нехай 2021 рік  виправдає наші очікування, принесе позитивні зміни, нові звершення і перемоги, надійність і стабільність в роботі, впевненість в свої сили та невичерпну життєдайну енергію для нових справ. Нехай у ваших родинних оселях панує любов, щастя, злагода, спокій, затишок, взаєморозуміння.

         З Новим роком!

        З повагою Антон Бендик, в.о. генерального директора.                                                           

Розділ: