Новини із селекторної наради

      Сьогодні відбулася остання в 2020 році селекторна нарада з питань діяльності підрозділів підприємства в режимі простою, підготовки підприємства до роботи  в 2021 році та матеріально-технічного забезпечення виробництва в умовах обмеженого фінансового ресурсу. Нараду провів головний інженер комбінату В.Пухальський. В селекторній нараді взяли участь профспілкові лідери підприємства та підрозділів.

      Виконуючий обов’язки генерального директора ДП «СхідГЗК» Антон Бендик привітав колектив з прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Побажав усім гарного настрою, міцного здоров’я, зустріти свята  в затишному родинному колі та мати надію, що в майбутньому справи підуть набагато краще,  ніж в цьому році. Акцентував увагу на тому, що комбінат буде перебувати в режимі простою протягом наступного тижня. 30 грудня відбулася зустріч з керівництвом ДП «НАЕК «Енергоатом», яке повідомило про те, що із незалежних  від нього причин комбінату не надійшли гроші для запуску гірничого комплексу з 4 січня 2021 року (більш детально на сайті ДП «СхідГЗК»: http://vostgok.com.ua/node/1262) Питання фінансування комбінату  перебуває на контролі у  КМУ, Міненерго, які  вживають заходи щодо виконання доручень від 22 грудня 2020 року та проведення взаєморозрахунків між державними підприємствами найближчим часом. Як зазначив А.Бендик, завдання колективу на сьогодні полягає в тому, щоб при надходженні коштів максимально швидко включитися в роботу та відновити виробничий процес. Є сподівання, що фінансування відбудеться 4-6 січня 2021 року. Дата остаточного закінчення роботи підприємства у  режимі «простій» буде визначена до кінця дня 31 грудня після проведення ще ряду запланованих перемовин. Очільник комбінату зазначив, що для того, щоб в наступному році радикально змінити поточний стан справ на підприємстві, уникнути постійних збоїв у виробничих циклах спільно з Енергоатомом намічено план спільних дій щодо об’єднання ДП «СхідГЗК» з НАЕКом. Вже готуються відповідні пакети документів для направлення до Міненерго, як органу управління, для подальшого просування даного питання на рівні КМУ. Антон Бендик зазначив, що це позитивна  і гарна новина для нашого підприємства, з якою колектив гідно може заходити в новий 2021 рік.

      На завершення свого виступу, в.о. генерального директора звернувся до колективу комбінату, особливо до гірників, профспілкових лідерів підрозділів, активістів, неформальних лідерів з проханням не вживати радикальних дій щодо перекриття загальнонаціональних трас, не вдаватися до активних протестних дій на час проведення процедури злиття двох компаній, створити умови задля вирішення всіх питань лише в рамках конструктивного діалогу зацікавлених сторін.

      Надія Войскова, головний інспектор  комбінату, проінформувала, що за звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Зазначила, що на підставі акту спеціальної комісій з розслідування обставин нещасного випадку, який стався 5 листопада 2020 року на Смолінській шахті, підготовлено наказ по підприємству, який направлено  у підрозділи  для ознайомлення та реалізації превентивних заходів за відповідними напрямками.

      Рівень захворюваності на ГРВІ дещо зріс, на лікарняному знаходяться 183 працівники, з яких 111 – ГРВІ. На підприємстві зафіксовано 12 лабораторно підтверджених випадків захворювання на  коронавірусну інфекцію.

      Служба з виробничо-технічної комплектації надала інформацію щодо надходжень матеріалів, реагентів, засобів виробництва, вапна, сірки для шахт та ГМЗ. Едуард Клеопа, головний енергетик, проінформував щодо економії енергоносіїв у підрозділах за звітний період, яка склала 1,8 млн грн.

      Керівники підрозділів проінформували про роботу  в режимі простою. В.Пухальський акцентував увагу керівників  та лідерів профспілок підрозділів на доведенні до всіх працівників інформації щодо роботи підприємства в січні 2021 та в наступному році в цілому, закликав утриматися від протестних дій.

      До учасників наради звернувся заступник голови профспілкового комітету ДП «СхідГЗК» Андрій Карпов, який від імені Атомпрофспілки привітав колектив з новорічними святами. Зазначив, що входження комбінату до складу НАЕК «Енергоатом»  досить  приємна  і позитивна новина, бо цей процес єдино можливий для виходу з фінансово-економічної кризи підприємства. Побажав стабільної роботи комбінату, подальшого його розвитку і процвітання, всім - міцного здоров’я, гідного стабільного заробітку, мирного неба, благополуччя  і затишку у родинах.

      До новорічних привітань трудовому колективу долучився і В.Пухальський з побажаннями міцного, як граніт, здоров’я, уранового довголіття, миру, нового і покращеного виробничого життя підприємству в 2021 році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розділ: