12 січня підрозділи ДП «СхідГЗК» відновлюють роботу

      Про відновлення роботи підрозділів підприємства, вихід з режиму «простій» та матеріально-технічне забезпечення виробництва йшла мова сьогодні на селекторній нараді, яку провів  головний інженер В.Пухальський.

      Надія Войскова, головний інспектор  комбінату, проінформувала, що за звітний період  аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Подовжено роботу комісії з  розслідування причин та обставин нещасного випадку (природна смерть на робочому місці), який стався 3 грудня 2020 року на СКЦ гідрометалургійного заводу. Рівень захворюваності на ГРВІ по підприємству знижується, на лікарняному знаходяться 142 працівники, з яких 71 – ГРВІ. На підприємстві зафіксовано 6 лабораторно підтверджених випадків захворювання на  коронавірусну інфекцію:  по два випадки в службі охорони праці та ЦНДЛ, по одному – Інгульська шахта, ГРП.

      Служба з виробничо-технічної комплектації надала інформацію щодо надходжень першочергових матеріалів, реагентів, пального, комплектуючих, засобів виробництва для відновлення роботи підрозділів з 12 січня. Також надала інформацію щодо надходжень матеріалів до кінця тижня для шахт та відновлення роботи гідрометалургійного заводу.

      Едуард Клеопа, головний енергетик, проінформував щодо економії енергоносіїв у підрозділах за звітний період, яка склала майже 2 млн грн. Доповів з питання забезпечення підрозділів енергоносіями та реалізації заходів, які вживаються службою для  безперебійної роботи виробництва.

      Керівники шахт проінформували про підготовчі роботи до виходу з простою з 12 січня. В.Пухальський акцентував увагу керівників на дотриманні правил та норм  безпеки при запуску виробництва у відповідності до п.29 Правил безпеки під час розробки рудних та нерудних корисних копалень підземним способом. . Видати накази, визначити персонально відповідальних осіб за безпеку на кожному робочому місці, здійснити перевірку  на відповідність  вимогам промислової безпеки. Необхідно перевірити технічний стан гірничих виробок, кріплень, електричного обладнання, машин, механізмів, здійснити контроль  рудничної атмосфери. За підсумками перевірок у журналах зробити записи щодо  відповідності вимогам робочих місць, машин механізмів. У випадку виявлення недоліків, внести приписи щодо їх усунення. В.Пухальський наголосив, що лише за таких умов мають приступити до роботи працівники на своїх робочих місцях. Акцентував увагу директорів шахт на дотриманні температурного режиму в стволах в умовах різкого зниження температури навколишнього середовища впродовж тижня.

      Уранове  виробництво гідрометалургійного заводу проводить підготовчі роботи до запуску.

 

 

 

 

 

 

Розділ: