Інформаційні матеріали «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій»

Інформаційні матеріали «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій»

Шановні працівники ДП «СхідГЗК»!

В зв’язку із підвищенням цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в Дніпропетровській області проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’ яснювальна робота щодо порядку призначення житлових субсидій за спрощеним механізмом.

До вашої уваги матеріали, підготовлені департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

Нажмите на ссылку для скачивания архива с документами скачать документы...

 

Пам’ятка споживачу

Шановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Ми пропонуємо Вам роздрукувати бланки Заяви та Декларації, які Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло), адресу якого Ви можете дізнатися в райдержадміністрації (міськвиконкомі), селищній, сільській раді або за телефоном “гарячої лінії з питань призначення субсидії” (056) 713-63-09.

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається автоматично на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення (номери телефонів та адреси - на офіційному сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації www.adm.dp.ua або за телефоном “гарячої лінії з питань призначення субсидії” (056) 713-63-09.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайтах:

Міністерства соціальної політики України           mlsp.gov.ua,

Дніпропетровської облдержадміністрації             www.adm.dp.ua

 

*Рекомендуємо зробити копії бланків заяви та декларації перед заповненням.

Розділ: