Запрошують на навчання

 

Весняна школа НАЕК «Енергоатом»-2018 розпочне свою роботу в м.Київ в березні та буде тривати впродовж 2-х місяців. До навчання запрошуються студенти, аспіранти і молоді фахівці всіх спеціальностей та напрямів.

Мета заходу: надати можливість дізнатися та поглибити знання про атомну енергетику і познайомитися з провідними експертами та професіоналами галузі.

Основними темами зустрічей стануть: Як функціонує енергетичний ринок України? Яка реальна вартість атомного кіловату? Чи справді атомна енергетика є дешевою? Яке значення ядерної генерації для України та світу?

Наскільки безпечна атомна енергетика сьогодні і чи безпечна взагалі?

Які перспективи має українська атомна галузь? На що спрямована державна політика у сфері розвитку мирного атому? Які на сьогодні існують новітні технологічні розробки у сфері атомної енергетики та чи можливим є їх впровадження в Україні?

У ролі лекторів виступлять: практикуючі фахівці атомно-промислового комплексу; керівники ключових підрозділів ДП «НАЕК Енергоатом», експерти профільних громадських організацій та Міненерговугілля України

Учасники програми, які успішно завершать навчання, матимуть можливість: відвідати одну з діючих АЕС України; отримати сертифікат про успішне проходження курсу; запропонувати власний проект з розвитку атомної галузі; отримати рекомендації для проходження стажувань на українських енергетичних підприємствах.

Як стати учасником програми? Написати есе на тему: «Атомна енергетика: за/проти та чому?» (до 1 сторінки). Есе буде оцінюватись за наступними критеріями: логічність, послідовність, аргументованість та оригінальність думок претендента на участь у проекті. Надіслати своє резюме та есе на електронну пошту energoatom_school@ukr.net. Зазначити у темі листа «Весняна школа. Заявка». У резюме вказати ПІБ, місце навчання/роботи, мотивацію (один абзац) та контактні дані (телефон, e-mail).

Всі лекції будуть проходити у м. Києві.

Останній день подачі заявок на участь – 1 березня 2018 року

Всю додаткову інформацію можна знайти на сайті www.atom.gov.ua або на сторінці у Facebook https://www.facebook.com/groups/411891995643983/

Розділ: