Залишити позов без розгляду

Залишити позов без розгляду 

Більше двох місяців знадобилося для досягнення компромісу у вирішенні ситуації, яка склалася на Інгульській шахті після страйку 7 листопада 2017 року. Зважаючи на порушення шахтарями чинного законодавства України, в частині вирішення колективних трудових спорів, керівництво підприємства вимушене було звернутися до суду з позовом про визнання страйку незаконним.

Разом з тим, паралельно з розглядом справи у суді та з метою врегулювання ситуації, галузева профспілкова організація шукала варіанти мирного врегулювання спору. Неодноразово проводились зустрічі, переговори, засідання зацікавлених сторін, проведено обговорення ситуації та шляхів її вирішення на засіданнях профкомів підрозділів підприємства. Узагальнені пропозиції за підсумками проведених заходів були направлені до профкому ДП «СхідГЗК» та лягли в основу листів-звернень до адміністрації підприємства від голови Атомпрофспілки В.Матова та голови ППО ДП «СхідГЗК» Б.Філіппова. В ході двосторонніх консультацій досягнуто домовленостей, які сприятимуть поліпшенню взаємовідносин між роботодавцем та працівниками, і забезпечать стабільну роботу підприємства та вирішення соціальних питань в правовий спосіб. В свою чергу, Атомпрофспілкою буде проведено роз’яснювальну роботу з метою подальшого недопущення здійснення працівниками дій, які зашкодять інтересам виробництва і порушуватимуть законодавство.

7 лютого на Інгульській шахті пройшла зустріч генерального директора ДП «СхідГЗК» Олександра Сорокіна та голови профспілкової організації підприємства Бориса Філіппова з працівниками шахти. Відбулася конструктивна розмова та розставлені всі крапки над «і» у вирішенні даної конфліктної ситуації. Виявляючи добру волю та відкритість для співпраці з профспілковими організаціями і вирішення всіх питань шляхом проведення переговорів, у порядку визначеному чинним законодавством України, керівництво підприємства прийняло рішення звернутися до суду щодо залишення раніше поданої позовної заяви без розгляду.

9 лютого 2018 року на черговому судовому засіданні підприємством внесено клопотання про прийняття судом ухвали щодо залишення без розгляду позовної заяви до працівників Інгульської шахти. Кіровоградський районний суд задовольнив клопотання ДП «СхідГЗК» та позовну заяву від 14.11.2017 №18/6753 Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» залишив без розгляду.

 

Розділ: