Зустрічали Міністра молоді та спорту

 

Неочікувана зустріч, бо жовтоводці не пам’ятають чи взагалі приїздив до міста міністр даного відомства. 

Ігор Жданов, міністр молоді і спорту, та Олег Кришин, народний депутат України, завітали до Жовтих Вод 14 червня. В ході візиту відвідали дитячо-юнацьку спортивну школу. Поспілкувалися з юними спортсменами, їх тренерами, відповіли на питання та вислухали нагальні проблеми ДЮСШ, в тому числі і про сучасне спортивне обладнання, розвиток спортивної інфраструктури, виїзди на змагання, соціальне забезпечення тренерів. Гості вручили набір м’ячів для тренувань, а міський голова В.Абрамов показав майстер клас з віджимання від полу.

Цього ж дня І.Жданов завітав і до фізкультурно-оздоровчого центру ДП «СхідГЗК». Він відмітив гарно утримувану та збережену спортивну базу центру. Особливу увагу приділив питанням можливостей великої спортивної зали, залів для тренувань, зимового басейну для проведення спортивних змагань різних рівнів. Акцентував увагу на запровадженні енергоефективних технологій для організації роботи зимового плавального басейну. Делегація обговорила питання важливості проведення реконструкції стадіону «Авангард» та майбутньої передачі фізкультурно-оздоровчого центру з балансу ДП «СхідГЗК» громаді Жовтих Вод.

Після відвідин І.Жданов та О.Кришин зустрілися молоддю і фізкультурним активом підприємства та міста. В ході зустрічі гості акцентували увагу на першочергових завданнях в галузі спорту, молоді, децентралізації влади, фінансування та утримання соціально важливих об’єктів. На завершення зустрічі четверо учасників АТО були нагороджені відзнакою народного депутата – пам’ятною медаллю «Патріот України». Також грамоти народного депутата О.Кришина отримали представники фізкультурного активу міста, серед яких був і працівник ГМЗ Михайло Вовченко. Після завершення зустрічі молодь та спортсмени мали можливість поспілкуватися з міністром у неформальній обстановці.

Підготувала Олена Малоок, фото Віталія Жушмана.

Розділ: