"Трудовая Слава" № (23) за 27 мая

Енергія нового

Шлях до перемоги неможливий без інформації

11-12 травня 2018 року на базі навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області відбувся навчальний семінар з питань інформаційного забезпечення діяльності профспілкових організацій, який проходив для членів комісій з інформаційної політики членів ЦК Атомпрофспілки та Центральної ради молоді профспілки.

Мета семінару - надати необхідні знання та навички профспілковим активістам, які відповідають за інформаційну роботу, в умовах глобального наступу на соціально-економічні та трудові права та інтереси членів профспілки. Ще однією з причин проведення цього навчального заходу було те, що в сучасних умовах розвитку інформаційної сфери, появою нових цифрових комунікацій, поширення соціальних мереж та інших месенджерів виникла можливість доведення оперативної інформації до членів профспілки, а також підвищилася відповідальність за інформацію, яка розповсюджується через них. Про це і говорили у своїх виступах Віталій Копиш, керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок, та Володимир Ковальчук, юрист навчально-методичного центру, які відкрили семінар. У своїх презентаціях вони зупинилися на питаннях пріоритетів інформаційної роботи в профспілці, в сучасній медіа реальності; тенденції розвитку, ролі та місці соціальних мереж у суспільстві, необхідності застосовування сучасних засобів комунікації, враховуючи їх доступність, охоплення аудиторії, швидкість розповсюдження інформації та інших можливостях.

В ході семінару велика увага була приділена розвитку системи внутрішніх комунікацій профспілки, а також роботі із зовнішніми інформаційними викликами. Даному питанню було присвячене практичне завдання під назвою «Іміджеві втрати» (Протидія «чорному» PR»).

Кожна з навчальних груп отримала інформацію, яку повинна була спростувати. За допомогою сучасного програмного забезпечення VideoShou необхідно було створити та оформити у вигляді прес-конференції медіа файл, яким спростовується недостовірна інформація. Робота над завданням викликала бурхливу реакцію та показала, що цей вид інформаційної боротьби з недостовірною інформацією повинен  застосовуватися в роботі профспілкової організації.

Викликала зацікавленість учасників заходу і тема знайомства з правилами комунікації у цифровому світі та ознайомлення з практичними аспектами інформаційної роботи із застосуванням сучасних месенджерів Viber, Facebook, Google forms та ін. Кожен з учасників є активним користувачем цих засобів, тому відкрив багато нових можливостей для їх застосування у своїй роботі.

На завершення семінару учасниками був розроблений проект рекомендацій щодо проведення інформаційної роботи в профспілкових організаціях. Рекомендації нададуть можливість профспілковим організаціям налагодити інформаційну роботу, поєднуючи традиційні методи її ведення з сучасними змінами у інформаційному полі. Учасники семінару отримали ґрунтовні знання та практичні навички, а на завершення навчання Віталій Копиш, керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок, вручив сертифікати про підвищення кваліфікації.

Своїми враженнями про семінар поділився його учасник Віталій Давиденко, голова організації молоді Смолінської шахти: «Ми отримали чудовий досвід сучасної інформаційної роботи, яку вкрай необхідно використовувати сьогодні поряд з традиційними формами і методами. Сучасний інформаційний світ дозволяє доносити меседжі більшій кількості учасників процесу, долучати до роботи широке коло зацікавлених осіб. І поряд з цим, діяти швидко, реагувати на виклики часу та упереджувати ті чи інші конфліктні ситуації. Така форма роботи досить актуальна для роботи молодіжних та профспілкових організацій. Хочу подякувати організаторам семінару за гарну підготовку, обрані теми, можливість спілкуватися з чудовими фахівцями. Хочу відмітити організацію побуту і вільного часу, якого було хоч і обмаль, але ми встигли побувати на екскурсії, ознайомитися з історичними місцями Чернігова. Враження і емоції позитивні, планів і задумів багато. Думаю, що такі семінари дуже актуальні і необхідні для нас».

Наш. кор.

 

Казакова дача - 2018

Пришла весна, а это значит, что весенний сезон соревнований по кросс-кантри настал, и Казакова дача снова встречала участников соревнований обновленной, техничной, маневренной и экстремальной трассой.

Порадовала в этом году погода. В замечательный солнечный день 29 апреля на стартовой поляне Казаковой дачи началось движение. Приехали участники с Днепра, Каменского, Покрова, Вольногорска, Пятихаток, Южноукраинска и других городов. Добавились и новички, которые узнали о трассе из рассказов других участников. В итоге на старт вышло 50 велогонщиков. Категории традиционные, но в этом году у нас состоялось две категории девушек «Девушки любители» (10.5км) и «Девушки эксперты» (13.5км), это говорит о том, что и наш слабый пол тоже может достойно покорять этот вид спорта.

Победителями гонки стали в категориях:

- «Любители» - І место у А.Карпова (Каменское), второе – С.Федина (Вольногорск), третье - С.Тимченко (Днепр);

- «Элита» - первым стал К.Маликов (Днепр), вторым – Д.Мартынюк (Кривой Рог), третьим – П.Кашуба (Каменское);

- «Мастера 40+» - І место – А.Еренков (Днепр), ІІ место – А.Брюханов (Днепр), ІІІ место – В.Иванов (Покров);

- «Девушки любители» - первое место у А.Литвищенко (Новомосковск), второе – Ю.Ломаченко (Кривой Рог), третье – Н.Лаврухиной (Желтые Воды);

- «Девушки эксперты» - І место – А.Срибная (Кривой Рог), ІІ место – Н.Леонова

(Днепр-Ужгород), ІІІ место – С.Чередниченко (Желтые Воды).

Неплохо выступили наши ребята в категории «Эксперты» - Р.Мищенко занял 9 место, А.Горынин стал шестым в категории «Мастера 40+».

Вот что говорят о гонке наши участники. Евгений Виндерских: «Понравилось все.

Приятно удивил музыкальный десант из Вольногорска. На музыкальном КП, подбадриваемый зрительским «хоп, хоп, хоп», спортсмен как будто обретал дополнительные силы. Мастеру аккордеона отдельное спасибо. Судейство - выше всяких похвал. Словом, добротная, «взрослая» гонка. Чувствуется, что не только руки приложили, но и частичку души вложили, как бы пафосно это не звучало. Андрею Горынину и его команде – респект». Ярослав Ященко: «Все было круто, на высшем уровне! Большое всем спасибо за поддержку, за воду на трассе, за позитивное настроение, за такой душевный праздник. Всегда хочется приезжать

 на такие мероприятия еще и еще».

Огромная благодарность нашим друзьям из Вольногорска за тайминг, регистрацию и шикарное музыкальное сопровождение. Отдельная благодарность спонсорам: ГП «ВостГОК», Добробуту, Экосвіту, ЗОВу, Бекону, ФОЦ, «Здорова Вода», «Фрегат», ЧП К.Грабовенко, а также огромное спасибо нашим волонтерам.

Светлана Чередниченко, участник соревнований.

 

Спорт

Победу посвятили Дню Победы

В праздничные дни 8-9 мая на спортивных площадках физкультурно-оздоровительного центра ГП «ВостГОК» прошли турниры, посвященные Дню Победы. Вот итоги праздничных соревнований.

Дартс. Личный кубок Дня Победы: первое место - Александр Коваль (РМЗ), на втором - Виталий Черный (ГМЗ), на третьем – Сергей Химчак (РМЗ).

Настольный теннис. Кубок Дня Победы: первое место завоевал Александр Лысенко из промышленного колледжа, второе место у Алексея Худыка, третье - у Геннадия Горшкова (пенсионер).

Домино. Кубок Дня Победы: первое место у команды ЖДЦ (Александр Железняк, Юрий Стулий), второе место – Водоканал (Василий Коваленко, Николай Гайдай), третье – РМЗ-2 (Александр Остапюк, Степан Петриченко).

Стрельба. Командный кубок Дня Победы: І место у команды участка хозяйственного обслуживания ГП «ВостГОК» (Елена Марченко, Виктор Гыжко, Василий Шостак, Евгений Поздний), на втором месте команда РМЗ (Александр Коваль, Валентин Ерахтин, Сергей Химчак, Артем Огнарев), третье место выиграла команда службы безопасности (Дмитрий Кошик, Дмитрий Потапенко, Максим Варава, Виктор Короп).

На всех спортивных площадках была напряженная и интересная игра, но победили лучшие. Поздравляем с победой и надеемся на скорую встречу в нашем физкультурно-оздоровительном центре.

Е.Буряк, руководитель ФОЦ.

Розділ: