Відбулося протипожежне тренування

Знання правил пожежної безпеки і вміння діяти в надзвичайних ситуаціях важливі для працівників всіх підрозділів нашого підприємства. Не є виключенням і співробітники управління. Так, 27 червня проведено протипожежне тренування з виконанням завдань евакуації та гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння в приміщенні управління ДП «СхідГЗК».

Захід відбувся згідно з затвердженим графіком проведення спеціальних об’єктових тренувань на ДП «СхідГЗК» на 2018 рік з врахуванням необхідності посилення протипожежної безпеки в зв’язку з високою температурою атмосферного повітря. До тренувань були залучені 39 державна пожежно-рятувальна частина з охорони міста Жовті Води та 38 державна пожежно-рятувальна частина з охорони ДП «Схід ГЗК» 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, бригада швидкої медичної допомоги та представники засобів масової інформації. Велика увага була приділена оповіщенню людей про пожежу, діям співробітників охорони, працівників служб і відділів управління в надзвичайній ситуації. Спеціалісти також здійснили перевірку наявності і дієвості первинних засобів пожежогасіння, стану пожежних проїздів, доступу до кожного евакуаційного виходу з приміщення. Під час тренувань рятувальниками проводилась евакуація працівників підприємства з приміщень другого поверху за допомогою ручної висувної трьохколінної драбини та з третього поверху будівлі за допомогою автодрабини.

О.Чорний, начальник Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, провів заняття та інструктаж з питань пожежної безпеки з працівниками підприємства, під час якого наголосив на необхідності дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообладнання, нагадав правила користування вогнегасниками.

На завершення заходу рятувальники продемонстрували гасіння умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння та подачі водяних стволів. Кожен з присутніх також мав змогу взяти безпосередню участь у гасінні пожежі за допомогою вогнегасників.

Павло Ізвозчиков, начальник служби цивільного захисту та надзвичайних ситуацій ДП «СхідГЗК».

Розділ: