В об’єктиві – молодіжна політика

В об’єктиві – молодіжна політика

ДК «Ядерне паливо» в квітні поточного року ввів в дію Програму з реалізації молодіжної політики для підприємств-учасників Концерну. Дана програма спрямована на забезпечення потреби в конкурентоспроможному персоналі, всебічне розкриття професійного, інтелектуального та творчого потенціалу, соціальне становлення і розвиток професійних та особистісних компетенцій, підвищення кваліфікації, виробничої ініціативи, активної життєвої позиції молодих працівників. 

У липні цього року відповідно до наказу ДП «СхідГЗК» затверджено Програму з реалізації молодіжної політики на підприємстві до 2023 року, а також створено комісію, яка буде супроводжувати та координувати хід виконання цієї Програми, на чолі із заступником генерального директора Юрієм Шмельовим. 12 липня відбулося перше робоче засідання комісії, на якому обговорені провідні проекти програми та узгоджено заходи, спрямовані на їх реалізацію. Юрій Шмельов акцентував увагу на тому, що станом на 1 липня 2018 року на ДП «СхідГЗК» працює 1681 особа віком від 18 до 35 років, що становить 28% від загальної кількості працюючих. Тому формування команди кваліфікованих, молодих, ініціативних працівників на підприємстві - одна з провідних стратегічних корпоративних цілей ДП «СхідГЗК».

Програмою передбачено одинадцять проектів та механізми їх реалізації.

Серед провідних проектів: «Вдосконалення професіоналізму молодих працівників», «Залучення молодих працівників до вирішення корпоративних завдань», «Сприяння самореалізації молоді підприємства». Також передбачена робота інституцій наставництва, стажування, профорієнтації, налагодження співпраці з навчальними закладами. До програми увійшли проекти, спрямовані на розвиток творчих здібностей, лідерських якостей та громадської активності молоді, зміцнення здоров’я працівників, підтримки молодих родин.

Кінцева мета програми – налагодження дієвої системи підтримки професійного росту, підвищення ділової та творчої активності молодих працівників та закріплення молоді на СхідГЗК.

Підготувала Олена Малоок.

Розділ: