Производственные новости

Кадрові зміни

У зв’язку з виходом на заслужений відпочинок директора Інгульської шахти Олександра Піцика з 7 серпня директором Інгульської шахти призначено Вадима Косаренка, який до цього очолював Новокостянтинівську шахту.

Виконання обов’язків директора Новокостянтинівської шахти покладено на Сергія Амброзьєва, головного інженера шахти.

Стартував проект

На ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» стартував проект реінжинірингу і автоматизації управлінських та бізнес процесів на базі платформи IT-Enterprise. Проект спрямований на вдосконалення інструментів управління підприємством. Партнером у реалізації проекту виступило ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Інформаційні технології» (далі - ТОВ НВП ІТ). На першому етапі реалізації проекту виконавцем будуть надані послуги з впровадження функціональних модулів автоматизації нормативно-довідкової інформації, обліку складських та матеріальних запасів, бухгалтерського та податкового обліку. З 1 по 3 серпня пройшло перше установче засідання спільної робочої групи з реалізації проекту, до складу якої увійшли спеціалісти ДК «Ядерне паливо», ДП «СхідГЗК» та ТОВ НВП ІТ. На засіданні обговорено план організаційно-технічних заходів на серпень-вересень поточного року.

Под контролем

В период с 21 июля по 3 августа ЦПГДЛ, согласно «Программе радиационного контроля 2016-2020 гг.», выполнила работы по контролю условий труда работников ГМЗ, СКЦ, ЦЛ КИПиА, ЦНИЛ; мощности эквивалентной дозы гамма-излучения и качества атмосферного воздуха на промполощадке ГМЗ.

В рабочем режиме

Урановое производство остановлено для проведения планово-предупредительных ремонтов. На сернокислотном производстве окончены ремонтно-профилактические работы системы орошения абсорбционной башни А2; заменен напорный бак абсорбционной башни А2. СКЦ работает в технологическом режиме.

По информации подразделений ГП «ВостГОК»

Розділ: