Шановні працівники та ветерани ДП «СхідГЗК», дорогі друзі!

 

Щиро і сердечно вітаємо з визначними для нас  святами Днем Незалежності України, Днем шахтаря та Днем міста.

Нескорена сила, незламний дух, міць та патріотизм козацький, примножені шахтарською звитягою – це міцний фундамент, на якому стоять Жовті Води, це основа нашого єднання заради майбутнього України.

В день професійного свята слова особливої подяки надсилаємо нашим гірникам. Це ваш професіоналізм, відповідальність, працелюбність творять день прийдешній нашого підприємства та забезпечують енергетичну незалежність України. Міцного здоров’я вам, вдачі в усіх починаннях, злагоди і благополуччя вашими сім’ям.

Нехай в День шахтаря линуть слова безмежної вдячності нашим гірникам-ветеранам, які й сьогодні є надзвичайним прикладом для наслідування молодій гірняцькій когорті нашого великого підприємства.

Шеститисячний колектив ДП «СхідГЗК» - надійний соціальний партнер громад, де працюють наші підрозділи, готовий до нових змін та вирішення поставлених державою завдань. Нехай життя нашого підприємства буде наповнене новими планами і виробничими успіхами, а день новий принесе смак вагомих перемог, впевненість в правильності обраної цілі та енергію для її досягнення.

Бажаємо всім невичерпного щастя, миру, добра і благополуччя.

Генеральний директор                                                           О.Г.Сорокін

Голова ППО                                                                            Б.М.Філіппов

Голова ради ветеранів                                                            Л.В.Воронченко

Розділ: